Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek ilyen autót? Bov lent.

Vennétek ilyen autót? Bov lent.

Figyelt kérdés

Seat Toledo 1.2 Tsi benzines motorral.

1193 cm3

77kw

105 le

161.000 km


Maga az autó és az eladó is igen szimpatikus azonban többen próbálnak lebeszélni róla, hogy nagyon sokba kerül fenntartani ezt a motort. És körülbelül erre a 161 ezer km re van tervezve utanna kuka.

Szerintetek?



2020. júl. 6. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha karbantartották és nem taposták ki a belét, akkor elmegy az 2-250ezret is, de felette tényleg minden km ajándék. Én nem merném megvenni ennyi km-el, úgy, h nem ismerem az előéletét.
2020. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Koszi a választ!

Karbabtartva karban volt, motortérről is kaptam képet és gyönyörű,por mentes. Így mit mondasz? Örülnék ha egy 8 9 évre le lenne tudva az autó vásárlás, esetleg mit ajanljanal? :)

[link]

2020. júl. 6. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet, hogy jó darabig problémamentesen szolgálna téged, de az is lehet, hogy 1-3 éven belül kivéresedik a torka.

Én bérautókban szerettem ezt a motort, mert nomálisan lözlekedve elég a teljesítménye és a fogyasztása is jó, de sajátnak nem vállalnám be. Egy 1.4 tsi-t talán hamarabb, de abban is van kis rizikó.

2020. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszi szépen 🙂
2020. júl. 6. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért biztos nem venném meg a helyedben. Egy turbós motor nem atom biztos, mert ugyanaz a motor, ugyanolyan anyagokból van, de több teljesítményt hoznak ki belőle, tehát annyival is kevesebbet fog bírni. Nem is beszélve a turbó javítás díjakról. Szerintem felejtős ez az autó. Kisköbcentis turbós autót alapból felejtsétek már el.
2020. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi a baj a kis köbcentis turbó motorral?


Ha tényleg olyan állapotban van, akkor be vállalható

2020. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

#5

Butaság amit írsz. Manapság teljesen más egy eleve turbósnak tervezett motor. Máshogy méretezik a kezdetektől fogva.

Egy turbófelútás nem a világ vége, 1-200e Ftból megvan és sokáig jó lesz megint. Ettől nem annyira kell tartani.

Ha tudnád miről beszélsz, akkor a nyúló vezérműláncot és a kokszosodást említetted volna, mint ezen motorok gyengeségét.

Én speciel szívesen elfelejteném a kis turbó enzineket, ha lenne az elmúlt 15 évből rendes, problémamentes, nagyobb szívómotor. De nem nagyon van. Maradnak a turbósok.

2020. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
Én ettől az 1.2-es tsi-től menekülnék!Főleg ettől a 105lovas EA111-es szutyoktól ami ebben is van.Ez a leghitványabb az összes kisköbcentis tsi közül.
2020. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es véleményét osztom. A hirdetés szövege egyébként engem irritál, a költségmentes, meg az eladás oka: kihasználatlanság nepper dumák. Viszont a leírás meggyőző. Én azért nem venném, mert eladhatatlan lesz. Nem jól sikerült a motor sem, az autó sem.
2020. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Köszi a kifejtett felvilágosítást 7-es. Szerintem egy 1.6-os Corolla bőven elég közlekedésre, ami ugye szívóbenzin. Ettől a seattól akkor is távol kell maradni, főleg, hogy drága is. Ennyi pénzért már normális autót lehet kapni.
2020. júl. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!