Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az osztrák rendőrök tényleg...

Az osztrák rendőrök tényleg nagyon szigorúak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy belekötnek a legapróbb hibába is, úgy hogy az autó tulajdonos viheti haza traileren a kocsit, mert leveszik a rendszámot, és még pénzbüntetést is kap. Pedig friss műszakis volt a kocsi. A kis suzimon van egy-két rozsda pötty, és a fényezésnél van egy csúnya folt, amit majd megakarok csináltatni, de ezek csak szépséghibák De, szerintetek tényleg kell rettegnem, ha a sógorokhoz megyek? Ja, meg állítólag volt olyan, hogy a motor olajos volt, ezért nem hagyták a srácnak haza jönni. Ezek mennyire rémhírek, vagy lehet, hogy ezek a kocsik azért kívülről ramaty állapotban voltak? Tapasztalat itt valakinek? Kocsi márkát is írjatok légyszi. Köszi!
2020. júl. 10. 07:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azok bizony nagyon szigorúak, mondhatni szemetek.

https://www.youtube.com/watch?v=gzwHND7LheQ

2020. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia,én ingázom napi szinten Ausztria és Magyarország közt,az én autóm is van kis rozsda,de van műszakija,normális gumik rajta,soha nem kötöttek bele sem a határon sem közúti ellenőrzésnél.Legyen érvényes műszakid,világitó lámpÁk,normális gumik,és érezd jól magad Ausztriában:)
2020. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
elöző: opel vectra kombi,1.9 cdti
2020. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit szigorúbbak, mint a magyarok. De az olaszok talán a legkeményebbek, ott aztán úgy vannak, ha engednek a törvényből mindent vagy semmit.
2020. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat hallottam, hogy elromlott lámpa miatt kiszabtak ezer eurós büntetést, de lehet, hogy elegük lett abból, hogy minden harmadik magyar rendszámú autónak valamelyik lámpája nem ég. Mert kb. ezt tapasztalom őszi estéken itthon.
2020. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Amire még harapnak az a fedélzeti kamera...
2020. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-ra:

Miért, az tilos?

Ez nekem új.

2020. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
#7 Nem tilos, csak nem szeretik ha intézkedés közben működik, én ezt hallottam.
2020. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Én eddig úgy tudtam, hogy az osztrákok nagyon komolyan veszik a "személyiségi jogokat" és emiatt egyáltalán nem szabad használni (rossz nyelvek szerint az is probléma ha csak szimplán fel van szerelve).

#6 voltam

2020. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lámpa ha nem működik félreállítanak hogy csináld meg,én legalábis kétszer így jártam.Fedélzeti kamera tilos.
2020. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!