Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dongó motoros kerékpár építése...

Dongó motoros kerékpár építése megéri?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és unatkozom, tehát arra lennék kiváncsi, hogy megéri e egy 8000ftos csepel vázra egy 50 cm3 dongó motor felszerelése. Nem kerülne sokba, de nem lenne e ciki? Igazából azért érdekelne mert lenne mit szerelgetni, illetve pöföghetek vele majd a rómain, vagy máshol. Tehát mit gondoltok?

2020. júl. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, sikerült egy kérdésben a két legidétlenebb kérdést feltenni: A megéri-e és a ciki-e ezt-azt venni...


Ha van hozzá kedved és van rá felesleges pénzed, időd, akkor ki szart érdekel hogy megéri-e vagy hogy ciki-e?

Szerintem például sokkal cikibb lenne, ha helyette otthon ülnél és tv-znél.

2020. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Csak úgy mondom, hogy ahhoz már kell AM jogsi, bukósisak és biztosítás. Ha így is megéri neked, akkor csináld.
2020. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ha az eredeti Dongóra gondoltál, akkor az 38 ccm-es. Az a típus volt, amelyik alul a gumihoz szorítva hajtotta a 28 as bringát.

Természetesen nekem volt iyen, de később az oroszok csináltak egy 50 ccm-est, olyanom is volt.


Nem ciki egyik sem, sőt biztosan sikere lesz..ha unatkozol, akkor a Dongó mellett nem fogsz..


Jó buli lesz, haverok lepisálják a bokájukat, ha meglátják..

Sok szerencsét!

2020. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csaj, ilyennel jár, teljesen jó fej, mindenki megbámulja a cuccát, eldumcsiznak róla. Szóval kapcsolatot építeni teljesen jó :-) Nem sikerült vele összejönnöm, de jóban vagyunk :-)
2020. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A piaca hogy néz ki ezeknek. Ha most 60-70e forintból össze tudok rakni egyet és megunom el tudom majd adni?
2020. júl. 12. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek szinte nincs is piaca.

Vagy eltudod adni vagy nem.

Ezt csak a fanatikusak veszik meg.

2020. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6, ugyanezt lehet elektromos kerékpárral? Tehát tudok olyat is építeni? Magyarán lehet e ezzel kereskedni
2020. júl. 12. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek csak akkor érik meg, ha használod majd őket. Befektetésnek semmiképp sem jó.
2020. júl. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!