Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság egy 99es 318i-nek...

Manapság egy 99es 318i-nek (e46)mennyi az ára ? Csak mert használt auton látok 150tol egeszen 1millioig mi az az àr amitöl érdemes venni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 14:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#6 Én tudom, én is így látom, ezért írtam az ötösbe. Visszaolvasok néha-néha régi cikkeket, amiket most nyugodtan használnak, újkorában szidták.
2020. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igazábol nem nagyzolni kell amugy is egy 20eves bmwel mar nem lejet, csak egyszeruen az e46os kasztni jon be a legjobban meg a regi bmwk az ilyen 80evekbeli. Csak munkaba jarasra hasznalnam ami napi 10km plusz 2havonta 500kmre , h hazamenjek latogatoba :)
2020. júl. 13. 18:27
 13/20 anonim ***** válasza:
Értem én, szerintem 1 millió körül kapsz jó állapotút, én olcsóbban nem mernék venni.
2020. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A kettőt amit belinkeltél ránézésre túl olcsónak tűnik. Ott tuti lesz valami nagyobb baj, pláne a kupénál, azok drágák alapból.
2020. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nos elmondom a saját tapasztalataim

Pár éve egy E46 316i facelift 1.8 tulaj vagyok. Az autót kereken 1 millió forintért vettem alu felnivel meg mindennel, csillogó és gyönyörű állapotban és örültem neki mint majom a farkának. Alu felnin kívül utólagos sport bőr ülés volt még benne nem szövet (!) Több 316i/18i-t is néztem mielőtt megvettem volna és a 7-800e forintosból folyt az olaj orrán száján, nem véletlen annyi amennyi. Visszatérve a kocsihoz, ezer km vezetés után olajcsere + légszűrő csere volt. Probléma volt még a fűtéssel mert az fűtéskapcsoló ellenállása tönkrement de az egy 5000 forintos tétel volt bontottan. Bontóban szinte mindent megtalálsz ezekhez mert sok van belőlük. Még az bal első gömbfejjel van probléma de az még nem volt cserélve, az már nagyobb tétel (kb 30e). Ezen kívül semmi problémája nem volt amitől nem ment volna, sosem hagyott ott (egyszer lemerült az aksim de az én hibám miatt :D)

Szóval ha lehet akkor 900-1 millió között nézz és legyen félretéve valamennyi!

Amire főként oda kell figyelni az az olajfolyás, sárvédőíveknél főleg a rozsda, fotúmű, talpas gömbfej, klíma és elektronikus berendezések mert az elektronika nem a legjobb az e46okban. Fékeket érdemes még nézni de e46 csoportokban vagy neten többet tudsz meg róla hogy mik a típushibák és mikre kell odafigyelni

És amit te nézel 318i az már a faceliftes 2.0 143 lóerős ami ugye N-es motorkódú amit sokan szidnak olajfolyás meg fogyás miatt (enyém is N-es de ezt nem tapasztaltam) és a facelift előtti M-es 1.8 118 lóerős elvileg megbízhatóbb

Ja és Szüfben vagy carverticalon mindenképpen nézd meg rendszám vagy alvázszám alapján a tulajok számát elsősorban és a kilóméteróra állást! És hogy igaz e minden amit írnak róla! Ez fontos!

Ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan akár privátot :)

2020. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem arra törekedj, hogy jó legyen a karosszéria állapota. Lehet már van ilyen 400 ezerért is de lehet többért is. Ezt azért mondom mert könnnyebb jó alkatrészeket találni akár bontóból, mint egy komplett kasztnit. Ha olaszországból hoznál be egy Bmw-t lehet ,hogy jól járnál. Nekem volt onnan E36-om és egy pötty rozsda nem volt rajta.
2020. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
350be tudtam eladni tavasszal pont ilyet, sedant. Aki 5-6zért árulja és még bőr sincs benne, nem fogja eladni úgyse. Faceliftesek mennek annyiért, de azokba mert a motor hulladék... ( az n42)
2020. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17

Lehet hogy szerencsés vagyok de nekem nem volt még bajom vele😄

2020. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sikerült a vásár? :D
2021. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
1 éve adtam el a sajátom, nem rohadt, mert megcsináltattam korábban azt a pár részt ahol igen, de nagyon fapad volt, kb a sok légzsák, a CD lejátszó meg a sízsák volt benne csak az extra. Miután a kutya se akarta megvenni még 450-500ért se, egy nepper átvette 350ben. Nyilván ha extrásabb több az ára, főleg ha nem rozsdál.
2021. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!