Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nepperrel jobb minőségű autót...

Nepperrel jobb minőségű autót lehet behozatni, mint ha itthon veszek használtat?

Figyelt kérdés

Pl. a Becsületesnepper folyton pakolja fel a videókat, ahogy kint autókat vadászik. https://www.youtube.com/watch?v=26l2R2OlHDw


Jobb minőségű autókat lehet így venni, mint ha itthon néznék körül a telepeken?


A videók alapján a BN eléggé átnézi az autót, mielőtt megveszi, hogy milyen bajok vannak vele,míg a kereskedők többsége gondolom csak behozza, akármilyen, azon az alapon, hogy majd csak elpasszolja valakinek.


Itthoni keresgélés helyett érdemes pl. a BN-re bízni, hogy keressen kint, és akkor jobb lesz az eredmény? Nem tudom, mennyi felárral dolgozik a hazai társaihoz képest.



2020. júl. 13. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy egy megbízható szerelővel ugyanez belföldön? Vagy influenszerkedjen mindenképpen, csak akkor bízol benne?
2020. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ezért merült fel a kérdés, hogy mennyi felárral dolgozik, mert ha nem túl sokkal, akkor ez abból a szempontból megéri, hogy ő mászkál a kocsi után, ő nézi végig az X autót, nem nekem kell a szerelővel végigjárni őket.


Nekem nincs ismerős szerelőm, szóval az én esetemben 20K lenne autónként az átnézés, és ha mondjuk 5-ikre találom meg, akkor 100k ugrott csak a szerelőre, akivel megnézettem az 5 autót.


Ezért lenne érdekes a tarifáját tudni, hogy mekkora az eltérés. Valaki itt hozatott már be vele?

2020. júl. 13. 17:49
 3/25 anonim ***** válasza:
Itthon nagyon oda kell figyelni a használtautó vásárlásra, elég sok leamortizált kocsi van.
2020. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Persze, én is megnézetném szerelővel, amiért úgyis fizetni kell minden egyes alkalommal. Ezért a kérdés, hogy érdemes-e ezzel akkor vesződni, vagy ha nepper elintézi helyettem, akkor érdemesebb rábízni inkább az egészet?



Ezért érdekelne, hogy vett-e már így autót itt valaki.

2020. júl. 13. 17:59
 5/25 anonim ***** válasza:
Mindet így adta el és tolonganak a videói alatt a vevő jelöltek . Nézz ki egy típust járj utána mik a bajai keresd fel a neppert es egyezz meg , átadja papirosan klasszul ha behozta .
2020. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

" mennyi felárral dolgozik"

Kapcsoltba lépsz vele és megkérdezed.

Elküldi az árait.

2020. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk az kérdés számomra, hogy ezeknél a kocsiknál a külföldi fél az eladó? Szóval ő teljesen kimarad a láncból, csak közvetítő, és így nem kell a törvény által előírt szavatosságot sem adnia?


Vagy saját nevére veszi a kocsit, és úgy adja el, hogy ő lesz az eladó, akinél aztán reklamálni lehet?

2020. júl. 13. 18:10
 8/25 anonim ***** válasza:

"Szóval ő teljesen kimarad a láncból, csak közvetítő,"

Pontosan.

Kimegy, megnézi,vagy megnézitek és a te pénzedből megvásárolja.

2020. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szóval akkor baj esetén nincs igazán kit elérni, lehet hajkurászni a külföldi embert. Ha így van, akkor ez elég nagy hátrány.
2020. júl. 13. 18:31
 10/25 anonim ***** válasza:
Ő az idejét, szakértelmét adja.
2020. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!