Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csütörtökön lesz a második...

Csütörtökön lesz a második forgalmi vizsgám! Valami tipp hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés

Első vizsgámon egy szigorú biztost kaptam aki el is nézett nekem egy jobb kezest de sajnos a vizsga vége előtt 5-10 perccel egyenesen kellett volna mennem a lápánál de elmentem jobbra irányjelző nélkül..Minden feladatot megcsináltam minden tökéletes volt..Pénzt sem adtam..

Sajnos június 18.án vezettem utoljára de a vizsga előtt vezetek még egy utolsót meg Apukámmal parkolunk még párszor..Valami tipp esetleg hogy nem izguljak?Mert már nagyon szeretném a jogsit..Fizetni mennyi érdemes?


2020. júl. 14. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint szigorú volt mert csak a második index nélküli kanyarodásodnál buktatott meg? Ez aztán a szigorúság.
2020. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogosan buktatott meg.Nem attól volt szigorú hogy meghúzott hanem minden más miatt.Olyan dolgokra húzott vonalakat ami nem volt igaz,oktató kommunikálni akart vele ő nem hagyta hogy direkt még a legkisebb hibába is bele tudjon kötni..Azt mondta nem nézem a középső tükröt..10 x láttam hogy engem néz benne.
2020. júl. 14. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... az, hogy csak a második ordas hibádra buktatott meg azt jelzi, hogy éppenhogy nem szigorú hanem extrém módon engedékeny.


De adok egy tippet: fogadd el, hogy rajtad kívül az égvilágon senkit sem érdekel, hogy átmész-e vagy sem. Nem fog bekerülni a történelem lapjaira sem a bukásod sem a sikeres vizsgád. Nekem ez a gondolat szokott segíteni.

2020. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én másodjára mentem át 4 éve, nem kiengedett kézifék miatt. Nagyon sok embernek nem sikerül elsőre, sajnos a pénz... De végy egy nagy levegőt, s mondjad magadban, hogy megtudod csinálni. Hidd el, nem olyan vészes, én szívesen vizsgáznék újból. :)
2020. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meglett! :)
2020. júl. 16. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, látod! :)
2020. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!