Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért adják szinte ingyen a...

Miért adják szinte ingyen a régebbi Hyundai-okat?

Figyelt kérdés

[link]


Akárhogy nézem nem találok rajta hibát, és nem ez az egyetlen ilyen hirdetés, pedig sokan írják, hogy a Hyundai már akkor is megbízható, olcsón fenntartható autó volt. Ez nincs is szétrohadva, meg 2005-ös azért még nem is egy őskövület. Egy ennyi idős Honda/Toyota, vagy VW olyan 8-900 ezer Ft környékén kapható átlagosan.


Ez megérné egyébként?



2020. júl. 16. 09:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
Röviden mert semmire sem jó csak hogy elvigyen A-ból B-be. Semmi komfort, semmi kényelem.
2020. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
hiába megbízható, nincs presztizse, ezért olcsó. ugyenilyen okból volt nekem opel helyett daewoom anno.
2020. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Régi már.
2020. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 D. Brasco ***** válasza:
87%
Ezeknek az autoknak itthon nics piaca....nem.keresik!Ez latszik az árán
2020. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert az akkori Hyundai anyaghasználatban még a fasorban sem volt a nyugati márkákhoz képest.

Az utóbbi 15 évben ezen a téren is volt mit behoznia.

2020. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ha jól értelmezem a válaszokat, ez egy tök egyszerű autó, amire nem is kell locsolni a százezreket, és kevés pénzért elvisz A-ból B-be. Akkor ha én pont egy ilyen nem túl régi (azért mégse 20-25 éves), de olcsón fenntartható autót keresek, akkor ennél van jobb választás?


Gyakorlatilag akkor ez egy Swift kategória, csak attól egy picit talán “igényesebb”.


Egyébként nem értem a piacot. Nem az lenne a logikus, hogy az alacsony fenntartású, megbízható autóknak kellene drágán elkelnie, az ilyen bonyolult autókat, meg prémium cuccokat, amikre költeni kell rendesen, azokat meg fillérekért hajigálni a vevőhöz?


Sose értettem. Számomra egy olcsón fenntartható autó éri meg a magasabb vételárat, meg akik nem presztízst keresnek, hanem A-ból B-be el akarnak jutni a lehető legolcsóbban, azok is így gondolkodnak.

2020. júl. 16. 12:16
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenen tanultam vezetni, csak dízelen, hát nem ajánlom. Nem az a nagyon megbízható kategória, mint a japán vetélytársai és nem is olyan könnyű vezetni. Vizsga előtti nap lerobbant a gyönyörűséges Accent bátyó. E11 Corollám van most, kb. ugyanennyibe kerül egy ilyen, de összehasonlíthatatlan biztonságban is, megbízhatóságban, mindenben.
2020. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy feljebb leírták. Sok baj nincs velük, mert mégis mivel lenne - semmi nincs bennük, szög egyszerű technika. Az, hogy valakinek lerobbant, nem jelenti, hogy mindenkinek rossz, Swiftet is láttam már a leállósávban nyitott géptetővel, mégsem ilyen hírben áll :)


Nem ajánlanám. Ennyiért meg főleg nem. Borzalmasan igénytelen. Én nem sorolnám sokkal a Swift fölé. Persze, ha valakinek tényleg semmit nem számít az autó, akkor elvisz A-ból B-be, de rossz benne ülni. És az ember azért tölt időt az autójában, nem árt, ha nem ilyen szinten lehangoló.


Toyota Corolla E11, ahogy írták feljebb is. Ennyiért az jobb.

2020. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Wadmalac ***** válasza:
80%

Meglepően olcsó, a felszereltséget nézve. Én nagyon megnézetném. Motorállapot, rohadás főleg.

A tökéletes állapot és a 120.000 km még ilyen anti-hype típusnál is magasabb árat érdemelne.

Egy 2002-es régi Swift drágább.

Pedig megbízhatóságra pariban vannak. Ebbe picit drágább a pótalkatrész. Csak nem kell.

Egyszerű, mint a fakocka. Megbízhatóan A-ból B-be célra tökéletes.


Autószerelők általában csak égő- és olajcserére látják. A Daewoo-Chevy szériahiba-gyűjteményekkel egy napon sem lehet említeni.


Az unalmas dizájnja, a nulla marketingje sorolja nagyon hátra az árversenyben.


Én azt mondom, ha meg tudod nézetni jó szerelővel és nem vérzik a nyaka sehol, ennyit simán megér.

Csak ne várj élményautózást. Ez egy igénytelen igásló.

2020. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9 szinte mindegyik ilyen évjáratú Accent ennyibe kerül (+-50 ezer Ft), ezért furcsa. Rozsdát nem nagyon látok rajta így kívülről kép alapján, a futásteljesítmény pedig leinformálható, mert a J-s rendszám valószínűleg az első rendszám, így le lehet kérdezni ügyfélkapun.


Akkor tehát a fenntartása olcsó, egyértelműen ezt szűrtem le a válaszokból.


Többen írtátok páran, hogy nagyon igénytelen és kényelmetlen. Engem igazából ez nem zavar. Ültem már rengeteget régebbi Daciában is és Suzukiban is. Gondolom ezektől nem rosszabb a helyzet, vagy ha még ezektől is kényelmetlenebb, akkor sem ez a legnagyobb tragédia. Akár még egy lócán is elutaznék, ha olcsón fenntartható, szóval ez nálam nem probléma.

2020. júl. 16. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!