Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért adják szinte ingyen a...

Miért adják szinte ingyen a régebbi Hyundai-okat?

Figyelt kérdés

[link]


Akárhogy nézem nem találok rajta hibát, és nem ez az egyetlen ilyen hirdetés, pedig sokan írják, hogy a Hyundai már akkor is megbízható, olcsón fenntartható autó volt. Ez nincs is szétrohadva, meg 2005-ös azért még nem is egy őskövület. Egy ennyi idős Honda/Toyota, vagy VW olyan 8-900 ezer Ft környékén kapható átlagosan.


Ez megérné egyébként?



2020. júl. 16. 09:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
ok, de olasz sportkocsit nem az vesz akinek párszázezer Ft-ja van :)
2020. júl. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Wadmalac ***** válasza:
Nem jellemző. :D
2020. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
59%

#19, az, hogy a legtöbb magyar ember vesz egy lerúgott, nyugatról kidobott prémiumautót, aztán nem jut szervizre a segélyből, nem jelenti, hogy mindenki így él.


Egyáltalán nem változtat a tényen, hogy ez egy igénytelen autó. A Swift is az. Csóróknak gyártott csóróautók. Ez van. Ha neked csak erre van pénzed, akkor van egy rossz hírem: csóró vagy. Emészd meg, gondolkodj rajta, és ne a prémiumautót gyalázd meg azért, mert nincs rá pénzed.

2020. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Hát igen, nálam az autó használati tárgy. Igazából én eredetileg Swifteket nézegtem kicsit olcsóbban egész jókat, de ez megütötte a szemem ennyiért, aztán látom, hogy a többi is ennyibe kerül kb. Nekem már ez is bőven jó az elektromos ablakkal, meg a klímàval, amit úgyse fogok használni 40 fokban sem. Nekem az kell, hogy muszájból elvigyen A-ból B-be úgy, hogy ne kelljen évente több százezret a szervizre költeni. Bőven elég tankolni meg a kötelezőt fizetni.
2020. júl. 17. 14:53
 25/29 A kérdező kommentje:

#23 Én nem egészen így látom. Bár van az a pénzmennyiség, amikor minden mindegy, akkor persze én is Lexusban meg Merciben gondolkoznék, de egy átlag ember, aki nem feltétlen csóró, az nem biztos, hogy kiadna pénzt egy 10-15 éves prémium autóért. Nekem pl. sosem volt bajom a komforttal egy Swiftben sem, mert tudom, hogy arra való, hogy eljussak vele a kívánt helyre, arra meg mindig kényelmesebb, mint busszal.

Igazából, ha hozzányúlnék a más célra félretett pénzemnek, akkor mindjárt nézegethetnék másfél milliós kocsikat is, de nem fogok, mert az a pénz nem arra van.


Egyébként szerintem az is csóró, aki 15-20 éves “prémium autót” vesz, mert az esetek nagy részében az csak mutogatni akarja, hogy neki BMW, meg Audi van, de arra már neki sincs pénze, hogy újabb prémiumot vegyen. Mellesleg ez mindig vitát szokott eredményezni, de szerintem egy 20 éves “prémium” semmivel nem komportosabb, mint egy 10-15 éves nem prémium.

2020. júl. 17. 15:00
 26/29 Wadmalac ***** válasza:
0%

"szerintem egy 20 éves “prémium” semmivel nem komportosabb, mint egy 10-15 éves nem prémium"

Hááát, szerintem inkább tegyél közé olyan 20 évet.

Volt egy 1995-ös Renault Safrane-om, kényelemben, megbízhatóságban, extrákban, sőt, szerintem biztonságban is verte a 2005-ös "alsó-közép" kategória bármelyikét.

2020. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

én nem mondanám magam csórónak, perszw nem vagyok milliárdos. Vehettem volna egy lehasznált prémiumot is 5 milláért, de inkább kihoztam egy kiát szalonból. BMW-t is vehetnék újat, csak minek. Annyi baj van még az újakkal is, hogy kösz nem kell. Az ár/érték arány nagyon nem adja ki...

Nem mozgok olyan körökben sem ahol ezzel előbbre jutnék.

Inkább elutazom azt a pénzt, vagy veszek még egy lakást.

2020. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Wadmalac ***** válasza:
43%

Én nem szidom a "prémium" luxuskocsikat, volt nekem is, de a szilaj joyride-os korszak után beláttam, hogy értelmetlen ilyet fenntartani, ha nem használod ki az előnyeit.

Vettem egy 22 éves Swiftet 175ért, felújítottam 175ért, 350-ből van egy örökéletű fapadom, megbízhatóan A-ból B-be, szinte nulla költséggel, de nulla extrával.

Ez most teljesen megfelel.

Amíg mondjuk egy zsírúj X5-ös telibe nem ver.

2020. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én új autóból is vagy Toyota Corollat, vagy Sutuki Vitarat vennék. Azokban megbízok.
2020. júl. 17. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!