Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most ez az online KRESZ...

Most ez az online KRESZ meddig elérhető??

Figyelt kérdés
Én megvettem de nekem azt mondták 180 napig nem 90. De amikor tanulok akkor számolja eddig mennyit tanultam és hàny óra van még hátra. Még van 71 órám kb akkor ha letelik a 71 óra de nem érek a végére mert lassabban tanulok akkor kibuktam??? Nem értem.

2020. júl. 16. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
90 órát kötelező eltölteni a tanfolyammal, azt számolja.
2020. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja oké akkor bármennyit tanulhatok a 180 nap alatt. Nekem sok idő kell, lassabb vagyok.
2020. júl. 16. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem elég, úgytudom vehetsz utána még tanórát! Ha jól emlékszem tizesével, de nem biztos!
2020. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarmennyit! Ha lejar a 71 orad akkor mar nem fersz hozza a tananyaghoz, de nem buksz ki, csak penzert kell venned ujabb orakat. 10 orat lehet vennk meg.. Szoval csak akkor nyisd meg ha tenylegesen tanulsz benne!
2020. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
180 nap az a hozzaferhetoseged, szoval 180 napod van ra, hogy kihasznald a 75 ora "korlatot"
2020. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt a kva. Akkor ez sose lesz meg. Modul zárót se bírom átvinni.
2020. júl. 16. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Így van, 180 napon belül lehet a 70 órát teljesíteni.

De nem kell amúgy 70 órát tanulni, lehet kevesebbet is.


Én pl 12 óra alatt megcsinaltam az oktatási részt. Utána csak teszteket töltöttem. Bőven elég volt.

2020. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne ugy akard megcsinalni, h egyszer elolvasod es kesz.

Olvasd el, aztan allj neki meg1x lassan ertelmezve.. aztan pihenj ra.

Legkozelebb megint olvasd at,szep lassan rogzulni fog

2020. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy másold ki a szöveget word-be és onnan tanuld. Nem tudom, hogy a videókat, le tudod-e menteni. Ha nem sikerül kimásolni, akkor képernyőfotózd ki. Igaz, elvesz az idődből, de utána már legalább meg lesz. Vagy vegyél egy KRESZ-könyvet.
2020. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 óra alatt kényelmesen meg lehet tanulni. Nekem meg volt 13 óra alatt + 2 óra gyakorlással és elsőre átmentem. Arra figyelj, hogyha nem használod, lépj ki különben tellik az időd. Most beléptem, megnézni hány modul van. Ha jól számoltam 27. Ha minden modulra átlagosan 2 órát szánsz, még akkor is csak 54 et használsz el, marad 21 gyakorolni. Eleinte én is lassan haladtam, az eleje "nehezebb"+ még bele is kell jönni. Sok sikert.
2020. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!