Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motornak R6 vagy GSXR 600?

Kezdő motornak R6 vagy GSXR 600?

Figyelt kérdés
Régebben mtz250-em volt, most Honda Hornet 600-al, a 95 lovassal tanulok, de piszkosul érzem a mocit, hihetelen jó motor, bízok magamban, a mociban is, viszont emelett tisztelem is! Én úgy gondolom hogy első mocinak egy R6-ot vagy GSXR 600-at vennék mert a gyorsasági sport kat. tetszik jobban. Szerintetek? Bármiféle jó tanács? :)

2020. júl. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha van gyakorlatod akkor már az nem kezdő motor lesz.
2020. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

"Bármiféle jó tanács?"

Jogsi megszerzése után azonnal menjél el vezetéstechnikai továbbképzésre. Mindegy milyen motort választasz, ez sokat fog segíteni.

2020. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valóban hasznos tanács! 👍🏼🤝
2020. júl. 17. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk MTZ 80 volt csak, de azon nem igazán tanultam sokat a motorozásról.

Mivel nekem GSX-R 600 és 1000 is volt, így a Suzit ajánlom. De az R6 is legalább olyan jó.

2020. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

A 250 jó tanulni,az hogy most nagyon jól érzed a 600ast nem tudom miből szűrted le.

rutin pályán kb semmit nem tudni meg a motorról,annyit csak hogy lassan forgolódni vele milyen.

Forgalom oktatás ugye forgalmas helyen torténik,megy utánad autóval és irányít.

Nem lehet se porgetni meg kb semmit.

szóval nem értem milyen korülményekből szűrted le hogy mennyire is vagy egy a motorral.

Egy 600as speed más kávéház,jó 25kg-al legalább konnyebb,más az irányítás,üléspozíció,fordulatszámtartomány,fékek és sokkal jobban gyorsul.

Szóval mielőtt marqeznek képzelve magad felpattansz majd az r6 vagy gsxr-re előbb gondold majd végig.


Én nem mondom hogy menj egyből tréningre,én sem járok magamat képzem,rengeteg technikát,okosságot már elmondtak videón is mit hogy kell csinálni,mire figyelni illetve én még annyival egészítem ezt ki hogy csinálok sisak kamerás felvételt illetve kanyarban is helyezek el kamerát és később vissza nézem mi nem volt olyan mint kéne.

Neked is sok gyakorlást javaslok mielőtt neki vágsz egy egy keményebb szakasznak az országban.

2020. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm uram! 🤝
2020. júl. 19. 08:43
 7/8 anonim válasza:
Egyiket se! Úgy gondolod, hogy érzed a motort? Akkor elárulom neked, hogy hatalmas bajban vagy! 11 éve motorozom, kijárok versenypályára és rendszeresen motorozom külföldön is, de soha ilyet nem mernék kijelentetni, hogy piszkosul érzem a mocit! Ez azt jelenti, hogy nulla az alázatod! A motor sokkal többet tud mint te, és halvány fogalmad sincs arról, hogy milyen szinten meg tud ijeszteni egy keméynebb féktáv ha elkottázod. Azonnal irány vezetéstechnikai képzésekre, ha megkaptad a jogsit! Ismerek ilyen felfogású embereket, hogy "hu, de megy a motorozás" és szana-szét törték magukat. Ne hidd, hogy te különb vagy! Én kifejezetten élvezem azt, hogy alázatos agyok és mindig tanulok valamit a motorozásban, aztán nagyobb szájúakat meg körbemotorozok. Persze engem is körbemotoroznak nálam sokkal tehetségesebbek, de azoktól meg igyekszem tanulni. Hajrá, légy alázatos, és vigyázz magadra! Se a motor, se mások nem fognak rád vigyázni! A legjobbakat!
2020. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Élsz még?
2023. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!