Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában miért van egyre...

Mostanában miért van egyre több embernek Skodája? Ennyire megbízható autók?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem voltak sosem rossz autók a Skodák (bár én nem látok esélyt arra, hogy nekem legyen egy, kivétel az 1000MB), valószínűnek tartom, hogy az újabban frissített, egységes formavilág és a "simply clever" megoldások megnyerőek az emberek számára. Ezen kívül ha jól tudom ezek a legolcsóbbak a VW konszernen belül, minőségben pedig hasonló szintet ütnek meg, mint a Seat-ok és a Volkswagen-ek, de valamivel olcsóbbak.
2020. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A felszereltségéhez képest a legtöbb eléggé megfizethető áron van és minőségében nincs messze egy jóval többe kerülő VW-től, vagy 1-1 esetben akár egy alapfelszereltségű, olcsóbb Auditól.


Viszont gyakran a megfizethető (viszonylag) magas felszereltség ára a turbós fűnyírómotor (és ezt kb. szó szerint kell érteni, mert ezek jönnek 1.3 TSI motorokkal is).

2020. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Jó áron kapható VW minőség, az utóbbi években (15-20), már elég jó dizájnnal is.
2020. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, nekem a skodákról mindig is a 120l fog eszembe jutni, már akkor is olyan ortopéd érzésem volt velük kapcsolatban.

Most meg ezekkel a bzi külsővel még irritálóan is néznek ki, és sokan úgy púposkodnak benne, mintha valami bentley-ben ülnének.

Német autót amúgy is akkor lássak a telkemen amikor a hátam közepét, nem egy ilyen másodhegedűs cseh terminátorkinézetű vackot.

1 ilyen frissebb skodám volt, de meg is utáltam, mert nagyon gagyi.

2020. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az évek alatt sokat javult a Skodákban a minőség, ezzel pedig az ár-érték arány is hatalmasat nőtt és nem olyan drága kocsik.
2020. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok a céges Skoda is. (főleg az Octavia, Superb, és a Karoq/Kodiaq)
2020. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már korábban is írtak róla, hogy a Skoda a VW-n belül nagyon túlterjeszkedik, mert kelendő, jó kidolgozású, több típust-formát tud egyszerre képviselni. Kb. 2007-2010-körül ezt már jelezték.
2020. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon jó autók.
2020. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!