Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Stillmass fehérjéit miért...

A Stillmass fehérjéit miért mondják mostanában kevésbé megbízhatónak?

Figyelt kérdés
Amino spiking, bevizsgálás hiánya miatt esetleg? Vagy csak a "minősége" miatt, mint íz/oldhatóság kap ennyi negatív kritikát?

2018. júl. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 3 éve szinte csak azt veszek, használok. Ár érték arányban az egyik legjobb. Tehát a minőséget nézve biztos hogy megbízható.
2018. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most találtam az oldalukon egy laboranalízis lapot, scannelve. Az elvileg egy akkreditált labor, csak nem közöl hülyeséget. Igazából csak a beltartalom szímit nekem, és hogy azt milyen áron kapom meg.


Az ízen egy pici édesítővel tudok segíteni, bár igazából sose igezán kellett, mert nem iszom shaket edzés után, csak kajába teszek fehérjét, mint zab, palcsinta, mikrós süti stb. Így az oldódása sem érdekes, forró/meleg vízben mindig feloldódik.

2018. júl. 22. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Semmi pénzért nem vennék stilmass fehérjét az tuti. Azt mondják az “okosok” itt, hogy a fehérje az fehérje. A MOL-os üzemanyog is olyan mint a tesco-s? Hát nem! Nagyon is számít az aminosav profil.
2018. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!