Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Esztipeti15 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak a wynn's super charge olajadalékról?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy flakonnal ebből. Az autósboltba azt mondta az eladó, hogy nyugodtan töltsem bele. Nemfogja enni az olajat és szebb lesz a hangja.

Viszont eléggé szkeptikus vagyok és csak úgy vélemények nélkül nemakarom mégjobban hazavágni a kocsim motorját.

Tapasztalt autószereleők véleményét várom illetve azokét akiknek valamilyen tapasztalatuk van-e téren.



2020. júl. 17. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiszen ha ennyiből állna egy motor javitás hogy amelyik eszi az olajat és beletölti az ember aztán ettől megjavul.

DE ha szkeptikus vagy akkor miért vetted meg?

2020. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges sőt káros az ilyen kuruzslás. Egy jó minőségű márkás motorolaj minden olyan komponenst megfelelő arányban tartalmaz, amire a motornak szüksége van. Csak kárt csinálsz vele, felborítod az olaj adalékainak pontosan kitalált egyensúlyát, ráadásul ez kémia is, fogalmad sincs mi mivel lép majd reakcióba, ha ezt a trutyit beöntöd az olajba. Teljesen szükségtelen. Használj jó olajat, ha pedig füstöl vagy csipkedi az olajat a motor, akkor nem csodaszerekkel kell kísérletezni, hanem irány a gépműhely.
2020. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy motorba az előírt olajon kívül semmi sem kell, egy kopott, beteges motoron meg semmilyen adalék sem segít.
2020. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban összehangoltak a minőségi olajok adagolása de nincsenek ám túladagolva csak az adott viszkozitás kritériumainak megfelelően. Úgy általában jók és az STP is. Valamint léteznek nano illetve teflon adalékok is amikről nagyon jók a tapasztalataim. Valóban védik a motort főleg hideg és kritikus motorműködésnél. Ezeket minimális értékben és drága felárral adagolják is a neves gyártók. Több mint húsz éve használok ilyeneket és csak jót mondhatok róla. Szintén szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban ráadásul autószerelő de tudom hogy megfelelően alkalmazva pozitív hatással vannak. Mert például a te wynn's és STP adalékod nem kifejezetten jó katalizátoros rendszerhez mert elégetve savak válnak ki amitől a katalizátor nem igazán szeret. A teflon adalékok pedig túl jól szigetelnek a hengerfalon és elégtelen hűtőrendszerű autóba nem önteném be, stb.
2020. okt. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A marketing osztályt olvashatták.
2020. okt. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!