Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb választás?

Melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Ezeket az autókat nézegettem

1.celica 1.8vvti 7.gen

2.Hyundai coupe 2.0 gls (2005-2007)

3.MR2

4.celica 2.0 gt 6.gen

5.Honda Prelude

6.Mitsubishi eclipse 2.0/2.4



2020. júl. 19. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Amelyiket képes vagy tankolni, és bírod etetni benzinnel. Ezek közül mindeggyik szépen fogyaszt is.


Minden másra és sportautónak meg ott van a Mazda MX5 bármelyik genereácója, akár utólag felszerelt keménytetővel is.

2020. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

15-szörre is kirakod és gondolom ezt se fogják törölni...


Ezek közül celica 1.8.

2020. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Mivel az életben nem fogod megvenni egyiket sem, csak ki fogod írni újra a kérdést holnap is, 6-20 hasonló autóval, ezért mindegy mit mondunk most is...

Ezek közül a Prelude, csak mértannak érdekesebb a megjelenése ezek közül számomra

2020. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vetted eszre hogy folyamatosan szükitem a listát? 25ről 12re 12ről 6ra és innen is szükiteni akarom?
2020. júl. 19. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 miért kellene törölni? És ha 15X rakta ki mi van? Nem ugyanúgy tette fel a kérdést, meg lehet más tette fel, csak néhány birka azt gondolja magáról, hogy majd ő megmondja ki mit tehet fel, meg hányszor. Azért van ez a retek oldal, hogy kérdezzenek rajta. Akár 100-at egy nap, akkár 100X ugyanazt más megfogalmazásban. A te válaszodat hamarabb kellene törölni, mert nem a kérdésre válaszol, ez pedig tényleg megszegi az oldal szabályzatát. Ha ennyi zavar, hogy hasonló kérdéseket látsz az oldalon, akkor kezeltesd magad.


Kérdező: egy korábbi kérdésnél írtam, hogy Mitsubishi Eclipse. Egyébként ott is leoltottam egy barmot, aki benyögte, hogy a sokadik ilyen kérdés. Ha te ugyanaz vagy, ha nem, kiegészítem azt a választ, mert eszembe jutott közben a Honda Civic 1,6 vti is.


[link]


Bár ez nem az a klasszikus sportautó kinézet, de videóban láttam, hogy eléggé tud menni ezzel a motorral, és jó hangja van. Ennél van olcsóbban is, bár ritka darab.


Amúgy a Hyundai Coupe sem rossz választás.

2020. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm ment a zöld itt is és ott is köszönöm a válaszod és hogy be védtél
2020. júl. 19. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
#5: Az oldal szabályai a kérdezőre is vonatkoznak...
2020. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 igen, és a kérdező nem ugyanúgy fogalmazva tette fel a kérdést, szóval betartotta a szabályokat. Az a szabályellenes, ha pont ugyanúgy még egyszer kiteszi a kérdést.
2020. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. #7-et akartam
2020. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én átfogalmazva tettem fel egy kérdést 2-szer és egyből törölték a másodikat.


#5 válaszoltam is a kérdésre, ha nem vetted volna észre.


Kérdező miért nem te választasz magadnak az alapján amiket leírtunk az elsőnél, miért kell szűkítgetni? Ja, hogy unatkozol. Értem.


Toyota Celica 1.8

2020. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!