Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése...

Jogosítvány megszerzése iskola mellett?

Figyelt kérdés
Jövő héten fogom elkezdeni a KRESZ-t, a vezetésnek legkésöbb szeptemberben tudnék nekifogni és erdeklődnék, hogy a vezetést össze lehet egyeztetni a sulival, rugalmasak az oktatók ilyen téren? Délután 4 körül is zajlik még gyakorlati oktatás? Mivel nekem csak az lenni megfelelő. Előre is köszi a válaszokat.

2020. júl. 20. 00:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen zajlik akkor is, legtöbben este 6-7-ig dolgoznak. De arra készülj fel, hogy nem olyan egyszerű az, hogy szólsz neki és délután meg hétvégén mész, mert az összes többi aki éppen tanul nála, szintén mind csak délután és hétvégén érnek rá 90%-ban. Vagy eljársz 3 hetente délután egyszer (de addig kiesel a gyakorlatból amit megszereztél), vagy kis ideig beáldozod magad és mész délelőtt is. Tapasztalat.
2020. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én annó (12 éve) suli mellett jogsiztam. Szombatonként mentem vezetni, meg ha ráért az oktató, akkor hétköznap délután/kora este is 1-2 alkalommal. Minden csak megbeszélés kérdése.
2020. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Oktatófüggő. Az enyém este 6 ig dolgozik.
2020. júl. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahogy írják minden csak megbeszélés kérdése.

Én általában reggel 6-tól 8-ig voltam, de ha úgy jött ki, akkor délután mentem vagy akár hétvégén is.

2020. júl. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menni vezetni elvileg 6-20 óráig, kell pár óra éjszakai vezetés is,az lehet akár 19-20- ig is. Illetve lehet olykor egy első óra helyett 7.30-8.30- ig.A délután és a szombat többnyire telített,mert a többség akkor ér rá. Viszont van őszi szünet amikor tudsz akár minden nap délelőtt is menni,ezt jó előre beszéld meg az oktatóval!
2020. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Én reggel ötkor keltem, buszoztam oda ahol tanultam vezetni, majd fel nyolckor indultam haza a busszal, aztán mentem suliba. Az első óráról késtem csak, de a tanárnő elengedett, rendes volt és megerto, cserébe kapott egy csokit :)

Szóval suli mellett is lehet jogsit szerezni, csak kompromisszumokkal. Hajrá! :)

2020. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os! A csokit én is szeretem! 😀

Elengedlek bárhova!

2020. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Figyu, ha most kezded a kreszt, én nem hiszem, hogy szeotemberben el tudsz kezdeni vezetni. Bár én budapesti vagyok, te meg lehet nem, így nem tudom milyenek a viszonyok, de azért erre készülj fel, hogy akár több hónapos is a várólista. Gondolj bele, 3 hónapig állt a vizsgáztatás, szerintem most baromira lelassult az időpontadás,de legyen szerencséd.


Egyetemre jársz? Az azért rugalmasabb, mint ha még gimis vagy. Meg kell beszélni az oktatóval, az enyém reggel 7tol,este 7ig vezetett. Igy nem is volt esti vezetes,mert én mindig délelőtt értem rá. Amire figyelj, hogy delelőtt sokkal rugalmasabb a legtöbb oktató! Nagyln sokan vannak a te cipődben, hogy dolgoznak/suliba járnak, így csak délután érnek rá.

2020. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatoból azt mondom, hogy ha már megvan az oktató, 1 hónapot tuti várnod kell. Akkor viszont fizesd ki egybe a kötelező órákat,ez ugye 30 de a többsegnek joval tobb kell. (ez megint csak pesti tapasztalat, tudom hogy van ahol 30 ora siman eleg a sikeres vizsgahoz)


#2 ez megint csak oktato függő. Hivatalosan kene autopalyan is menni egyszer, meg egyszer sotetben, nekem egyik se volt. Utolag mar banom, de a forgalmi vizsgak nappal vannak es nem autópályán, igy sok oktato inkabb tobbet visz a varosi forgalomban. Plusz az enyem hetvegen nem vallalt orat plusz penzert se, volt csaladja, meg unokai is. Neki az a plusz penz nem hianyzott. Sot, meg a jarvanyidoszakban sem vezetett, mondta h igy is elegge megszedte magat a megelozo honapokban. 😂

2020. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint akkor lehet délutan 4 körül is és hétvégente is menni, legfeljebb ritkábban.
2020. júl. 21. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!