Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány megszerzése...

Jogosítvány megszerzése iskola mellett?

Figyelt kérdés
Jövő héten fogom elkezdeni a KRESZ-t, a vezetésnek legkésöbb szeptemberben tudnék nekifogni és erdeklődnék, hogy a vezetést össze lehet egyeztetni a sulival, rugalmasak az oktatók ilyen téren? Délután 4 körül is zajlik még gyakorlati oktatás? Mivel nekem csak az lenni megfelelő. Előre is köszi a válaszokat.

2020. júl. 20. 00:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igsz, hogy sokat kell várni. Én tavaly júli 8-án kreszeztem.

15-én nyitott ki a suli a nyári szabadságolás után ígý 15-én kaptam telefonszámokat. 16-án mondta a mostani oktatóm hogy szepetmberben tudunk kezdeni. Ebből persze november lett mert a vizsgázók nem mentek át csak sokadjára. Meg nekik is megvan, hogy ki hányadik a várólistán. Az enyém 3 suliban oktat. Szerintem attól is függ kivel kezd, hogy melyik suliban tett a tanulója sikeres vizsgát.

Végül november közepén kezdtem. Addig időnként beültem az óráira. Nagyon hasznos volt. A jó oktatókra sokat kell várni. Aki hamar elvállal azzal nem jársz jól. Én vezettem éjszaka is fagyott úton is.

Nem bántam meg.

Pedig nem télen szerettem volna tanulni.

2020. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb oktató elég rugalmas. Persze ugye az oktatóknak elég sok diákjuk sulis, vagy már dolgoznak, így viszonylag elég sokan vannak, akiknek csak a délutánok jók. Szóval ilyen szempontból lehet nehezebb sorra kerülni. Viszont persze, a legtöbb oktató 6-7 óráig simán oktat. Én anno pont úgy kezdtem vezetni, hogy már közeledett a nyári szünet. Amíg tartott még a suli, addig délutánonként vezettem, utána pedig általában reggelente-délelőttönként. Amúgy ja, itt az a nagy kérdés, hogy egyáltalán szeptemberben eltudod-e kezdeni a vezetést. Mármint a kreszt is ugye megcsinálod, tegyük fel, 2 hét alatt. De akkor általában a kresz vizsgáig várni kell 2 hetet. Ez már 1 hónap. Utána elkezded keresni az oktatókat, de kitudja mikor érnek rá. Lehet szerencsés vagy, és már pár nap múlva, de lehet kell várni hónapokat. Ezt így nem lehet megmondani. Nekem anno amikor oktatót kerestem és telefonálgattam, sok oktató azt mondta, hogy várjak még 3-4 hetet, és majd akkor megbeszéljük, hogy mennyi idő után tudnak helyet keríteni nekem. Szóval nem is az, hogy 3-4 hét múlva kezdek vezetni, hanem majd akkor beszéljük meg. :D De amúgy felhívtam még pár oktatót, volt aki ráért, szóval mentem ahhoz. :D Szóval na, sok dologtól függ, érdemes az autósulinál az összes oktatónál rákérdezni.
2020. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek.

Általában a jó oktatókra sokat kell várni. Én 4 hónapot vártam.

Aki azonnal elvállal, az általában olyan is! Tisztelet a kivételnek persze!

2020. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani. Én bejártam kresz oktatásra is (tudom, lehet e-learningben is csinálni), azt sem bántam meg, nagyon jó volt az oktató.


Kora délután mentem vezetni, átlag heti kétszer, amikor kevés órám volt. EGYSZER, egyetlen egyszer volt, hogy iskolaidőben, edzés előtt mentem, már közel a vizsgához. Hiába kért ki édesanyám arra a napra, húúú, ne tudd meg mekkora hisztit vágott a portás, meg az ig.helyettes. Végül anyám beszélt vele telefonon.



12.-ben 4,5 átlaggal talán nem ebbe kellett volna belekötni.

2020. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!