Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a citroen nemo...

Mi a különbség a citroen nemo és a citroen berlingo között?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 22. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemo kisebb
2020. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen szempontok szerint vagy kíváncsi a különbségekre.

Számomra az a különbség a kettő között, hogy a Nemo egy cipekedős autó, a Berlingo pedig annak ellenére, hogy az előbbihez viszonyítva kissé korlátozottabb keretek között de cipekedős autó, viszont használható családi autónak is. Csak visszahajtod az üléseket és már nem kettő hanem öt személyes.

2020. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 személyes berlingora gondoltam. Tehát a Nemo kisebb, rövidebb. Köszi a választ :))
2020. júl. 22. 08:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a munkahelyemen van mindkettő 2015 körüli évjáratokban. A Berlingo valamivel nagyobb és lényegesen kényelmesebb autó. A Nemo nagyon fapados. A vezetőülés is csak korlátozottan állítható. Én pl nem tudom úgy beállítani, hogy ha teljesen benyomom a pedálokat, a sípcsontom na ütközzön neki a műszerfal alján lévő műanyagnak. Rövidebb utakra elmegy, de több száz km-t felvezetni benne elég kényelmetlen. A raktér is eléggé döng.
2020. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!