Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bentley Continental Gt vagy...

Bentley Continental Gt vagy Cadillac CTS-V-t vegyek?

Figyelt kérdés
A Bentley 2013-as, 4 ezres benzines 24 millióért, a Cadillac is 2013-as de az csak 12 milla és 6 ezres motor. Mire érdemes figyelni egyébként? A helyi autószerelő műhelyek értenek ezekhez a típusokhoz? Havi nettó 950 ezer Ft-os fizuval merjek belevàgni egy ilyenbe? Jelenleg egy AMG C 43-as Mercit hajtok 2015-ből gyenge 3 ezres motorral, ezért vàltanék nagyobbra. A Cadillac egyébként minőségben hozná ezt a színvonalat? Sajna ehhez a konkrét darabhoz még nem volt szerencsém, de képekről eléggé igénytelennek tűnik.

2020. júl. 24. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%
Ne etesd mert visszatér :D
2020. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

“Ennél a diplomás, Seikos, Iphone-os, tízezerért ebédelős résznél azért felszisszentem... Remélem ezt csak az előzőknek írtad le, és nem vagy ennyire felvágós a való életben :D.“


Nem, ezt jól látod, egyáltalán nem vagyok ilyen felvágós. Sőt baráti körben is az egyik legvisszafogottabb vagyok, akkor is, amikor valaki más elkezd dicsekedni, hogy ő épp most akar venni egy második lakást, mert van felesleges 25 milliója stb. Én abszolút nem akadok ki ezeken és nem is kezdek el ilyenkor azzal jönni, hogy nekem mi van. Csak egyszerűen zavar, hogy egy számomra ismeretlen ember, akinek semmi okot nem adtam, hogy dumáljon, elkezd jönni azzal, hogy troll vagyok, meg hogy itt kinek van ennyi pénze, akinek ennyi van az nem kérdez gyk-n. Olyan tévhitekkel élnek néhányan, és annyira nincsenek tisztában a gazdagok életvitelével, hogy az hihetetlen, és akkor még én vagyok a hibás, ha vissza merek szólni egy ilyennek.


Nem akarok elkezdeni motivációs tréner módjára osztani az észt, mert egy undorító dolognak tartom azt az egész bizniszt, és egy nagy átcseszés ahogy van, de sok emberrel az a baj, hogy céltalanok, vagy a saját sikertelenségüket másokra akarják kivetíteni. “Neked biztos nem telhet Bentley-re, mert én egy csóró vagyok, te se lehetsz akkor gazdagabb, meg nem itt kérdeznél”. Kb. ez a mentalitás jellemzi a nagy többséget, tisztelet a kivételnek. A saját frusztrációjukat másokon akarják kiélni egy anonim oldalon, és addig a néhány percig, amíg leírják a kommentjeiket, ők is valakinek érezhetik magukat, hogy most jól megmondták. Ahelyett, hogy inkább képeznék magukat, egyetemet végeznének és keményen dolgoznának, de ugye egyszerűbb másokat okolni és szidalmazni mindenért.

2020. aug. 5. 12:08
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Na ezt mondtam :D
2020. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
És kit érdekel mit mondtál 13? Te pont az a céltalan csőd vagy, akire a kérdező célzott. Neked is jobb a langyos hugyban fetrengened és azt feltételezni hogy troll a kérdező csak mert te nem értél el semmit
2020. aug. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

Nemrég bukkott le egy s500-as mercis kérdező. Rögtön feltűnt a flegma lekezelő, arrogáns stílusa mindenkinek, és senki nem hitte, hogy az övé az autó. Rakott is fel képet a kocsiról belülről fotózva. Azt írta most csinálta, de arra nem volt képes, hogy egy cetlit lefotózzon a merci műszerfalán ami bizonyítaná, hogy az övé a kocsi. Meg dicsekedett, hogy milyen barátnője van stb, és hogy mit fognak csinálni a kocsiban. Valaki utánajárt, és kiderült, hogy a srác egy felnőtt videókat tartalmazó oldalról fényképezte ki a fotókat, és rakta fel ide a Gyk-ra. Úgy eltünt a kis csávó azóta, mint szürke szamár a ködben😄

De nálad valahogy nem érzem azt, hogy kamu lenne a kérdésed, meg amúgy is kétség nem férhet ahhoz, hogy egyre több fiatal/kevésbé fiatal keres nagyon jól, és válhatott évek alatt elég tehetőssé. Meg szerintem a Gyk amúgy sem csak a szegény, és középszínvonalon élő embereknek van fenntartva. Nagyon értelmesen fogalmazol, és nem akarod mindenáron bizonyítani, hogy te igenis nagyon tehetős vagy. (Lefognak pontozni, de nem a pontok miatt válaszolgatok😁)

2020. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én voltam aki utánajárt, 10 éve vagyok már kb az oldalon, láttam pár érdekes dolgot. :D
2020. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy asszem azt a részét törölték itt is, vitatkoztak valakivel, aztán tolt egy ömlengést, hogy miylen bort iszik, vagy miylen telefonja van, már nem emlékszem pontosan.
2020. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

“Azt írta most csinálta, de arra nem volt képes, hogy egy cetlit lefotózzon a merci műszerfalán ami bizonyítaná, hogy az övé a kocsi. “


Mondjuk én biztos nem bizonygatnék semmit vadidegen embereknek. Egyrészt nem is akarnám, hogy véletlenül a képek alapján rám ismerjenek, ha esetleg valaki véletlen a felsőbb vezetőségből nézné az oldalt, nyilván ezért anonim, hogy bátran kérdezhessen bárki, másrészt meg senkinek nem tartozok magyarázattal meg elszámolni valóval. Aki meg a képet kéri csak azért, mert nem bírja megemészteni a valóságot/irigy/sikertelen, annak pláne semmivel nem tartozom. Egyébként lefotózhatok bármit bármilyen cetlivel, ha nem akarja valaki elhinni, akkor úgy is ráfogja, hogy pont találtam egy olyan képte, vagy PS-al odaszerkesztettem stb. Mindig találnának kifogást rá, mert egyszerűbb másokban keresni a hibát a saját sikertelenségük beismerése helyett.


Részemről a parttalan vitázás lezárva. Érkezett néhány olyan válasz, amiből következtetve még van remény arra, hogy az oldalt normális userek is használják, a többiek meg azt gondolnak, amit akarnak, nekik ez jutott (és ez most nem lenézés feléjük, csak gondolkozzanak, vagy maradjanak csendben).

2020. aug. 6. 07:02
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
19 én meg rajtad röhögtem egy jót meg a fajtátokon de szerintem a kérdező is így lehet vele. Feltettem már én is régebben ilyen jellegű kérdést. ott is egyből kezdődött a szerencsétlenek gyülekezete. Csak amig nektek a röhögés maradt addig mi még jobban röhögünk, mert tudjuk, hogy mi tényleg úgy élünk ahogy, ti pedig csak csöveskedtek
2020. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%
Megvolt a válasz a kérdésre? Ha igen, akkor mi a f*szon rugóztok még mindig?
2020. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!