Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Legfeljebb 3 éves használtautót keresek 6-6,5 millióért. Ebben az árkategóriában milyen autót vennél? Mi az, ami megbízható? Lehet venni ezen az áron normális, nem hatchback autót?

2020. júl. 25. 11:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy fog jönni legalább egy ember, aki itt éli ki a frusztrációját.
2020. júl. 25. 11:38
 2/16 A kérdező kommentje:

Jézusom, ez nem erről szól.. Az ember szeretne jó döntést hozni, és utánajár, mi lenne a legjobb. Ennek része az, hogy meghalgasson minél több véleményt, nehogy valami elkerülje a figyelmét..

Tényleg ennyire buták vagytok? Saját magatokat alázzátok meg azzal, hogy hanyatt vágjátok magatokat 6 millió forinttól, ami még nem is egy nagy összeg.

2020. júl. 25. 11:59
 3/16 A kérdező kommentje:
Túlbecsültelek titeket, legközelebb nem fordul elő ígérem. Mindenben teljesen igazatok van. Most hogy megkaptátok a napi kielégüléseteket, vissza lehet fáradni a 'milyen 20 éves autót vegyek' kérdésekhez.
2020. júl. 25. 12:31
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
SUVra vagy kombira gondolsz? Sedan is jó?
2020. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Az első 3 válasz, kérdés az magadnak szól???
2020. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Minek teszel fel kérdéseket, ha aztán törölteted a cenzorral a válaszokat?.D
2020. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#7: Nem, csak azzal kezdődött az egész, hogy összefújta ide a szemetet a szél. Lehet az összeg háborította fel őket, ki tudja. Amikor átment a másik szidásába, akkor jelentettem a moderátornak, és gondolom oda kerültek a kommentek ahova valók..


#6: Kifejezetten sedan-t keresek.

2020. júl. 25. 14:01
 8/16 A kérdező kommentje:
#8: Ha neked az válasz, hogy "anyád a szerencsétlen te nyomorult", akkor nincs miről beszélni :) A többit nem (én) jelentettem.
2020. júl. 25. 14:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Milyen használatra, mekkora távokat mennél vele, milyen preferenciáid/kritériumaid vannak?

Egyelőre a kérdésedre annyit lehet válaszolni, hogy olyat vegyél, ami tetszik és belefér a keretedbe.

2020. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Közben látom, hogy írtad, sedant keresel. Akkor viszont az előző kommentem tartom.
2020. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!