Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Legfeljebb 3 éves használtautót keresek 6-6,5 millióért. Ebben az árkategóriában milyen autót vennél? Mi az, ami megbízható? Lehet venni ezen az áron normális, nem hatchback autót?

2020. júl. 25. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

Oké, szedán.

Ennyi az elvárás? Milyen teljesítményszint? Milyen használatra? Milyen üzemanyaggal? Milyen extrák stb stb?

2020. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az sokat elárul rólad, hogy egyszerűen csak törlöd a számodra nem szimpatikus válaszokat.

Ez is egy megoldás.

/bár eléggé primitív/

2020. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 veterán vas ***** válasza:
65%

Nem szokásom káromkodni, szitkozódni, és hasonlók, most sem tettem.

Kíváncsi lennék mit jelentettél a válaszommal kapcsolatban?

2020. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk lehet az volt a baj, hogy nem a kérdésre válaszoltál? Esetleg provokálni kezdted a kérdezőt és a végén neked állt feljebb? Ez jellemző szokott itt lenni. Ha a kérdező le meri nyomorékozni azokat, akik trollkodnak, bohóckodnak, akkor mindig nekik áll feljebb.


Egyébként azt továbbra sem értem az adminok tevékenységével kapcsolatban, hogyha törölnek jópár választ, akkor mi a bánatért hagyják meg a vele összefüggésben lévő reakciókat. Így tényleg furán néz ki, mintha magába beszélne a kérdező. Én ezt nagyon régóta fújom, de úgy látszik nem értik, csak törölgetnek logikátlanul, és ha kritizálni mered a tevékenységüket, akkor jön egy figyelmeztetés, hogy bannolni fognak. Kicsit nevetséges

2020. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

Én megnézném az új Toyota Corollát vagy kicsit régebbi (3-4 éves) audi A3-akat. Szerintem ezek nem rosszak.


[link]


Előre érzem hogy le leszek pontozva, mint ahogy az az első válaszomnál is volt. :'(

2020. júl. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérem szépen valaki írja le hogy mi a **** volt a baj a témához kapcsolódó, értelmes válaszommal hogy így le kellett pontozni? Ha valaki ezt poénból csinálja vagy azért hogy fontosnak érezze magát akkor légyszíves hagyja abba.


Elnézést.

2020. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!