Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 b8 avant 2.7TDI?

Pillowtalk2216 kérdése:

Audi a4 b8 avant 2.7TDI?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon megtetszett nekem az az autó. Az egyik ismerősom most hozott be eggyet osztrákból és menősködik vele.

Jól néz ki, szép, jól fogyaszt, megy is.

Igazából csak az lenne a kérdésem, hogy "mi a véleményetek róla?"


Tipus hiba?, mit kell tudni erről a konkrét motorról?, fentartható-e átlag fizetésból? Javaslatok? Stb?


Egy Audi a4 b8 avant 2.7Tdi 190 ló-ról lenne szó.



2020. júl. 26. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A motorral nem valószínű hogy baj lesz, viszont a Multitronic váltót messziről került.
2020. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát mennyi az az átlag fizetés?

A KSH szerinti? Abból igen.

Ha esetleg ilyen 100-150 közötti nettód van, nem biztos, hogy ez az autó való neked, mert úgy sem lesz pénzed normálisan szervízelni, minőségi alkatrészekkel.


Ha már van egy 220 nettód, meg mellette egy kis félretett autós pénzed, nem mondom, hogy nem ér meg egy próbát.

2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Kettőkilenc tádé, autópályás ingázáshoz remek, illetve a TDI alapból is egy jól sikerült konstrukció.


Ismerősömnek van, ő kinn dolgozik osztrákba' (és besz@rok, nem húzza alá a helyesírásellenőrző azt, hogy "osztrákba"! :D), elmondása szerint 5-ért vett 8 évesen egy ilyet, ő kb. 500-at keres, annyival kényelmesen fenntartható, de ugyanúgy elmondása szerint ha pl. csak fele ennyi lenne a fizuja, annyiért nem venne ilyet, mert nagyon nyújtózkodós lenne.


Ebből kiindulva átlagfizetéssel ez nem, vagy csak nagyon nehezen fenntartható.


> "menősködik vele"


Hát egészségére és érezze jól magát vele, de szerintem egy dízel kombin nincs mit menőzni, max kb. csak ha egy csúcsfelszereltségű A8-ról van szó. Szóval ha követnéd a példáját, mindössze ezért szerintem nem érdemes. Négy karikából az R8, a TT és az RS6+ a menők, nem a mezei dízel kombi amiből hetvenezer jön szembe minden nap (de ez csak vélemény, lehet hogy csak én vagyok ilyen tüskés).

2020. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is csak akkor javaslom, ha nettó 200-250 felett van a fizetésed.
2020. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
(#3 voltam, mármint kettőhét tádé, elírtam)
2020. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
A 2.7 motor sem rossz, de a 3.0 az igazi. Egyébként ha nem valami lerúgott hulladék, akkor jó autó, bár én inkább vennék A5-öt
2020. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon jó motor, megbízhatóságban veri a 3.0-t ,erőben viszont nem.

Tehát valamit valamiért.


Nem kell milliomos legyél, az jó, ha van mindig 300.000 forintod félretéve, vagy mégjobb lenne kicsit több is, ha valami befosik akkor tudd korrigálni.

2020. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Üdv! Köszönöm mindenkinek a válaszát.

3-as

"menősködik vele"

Úgy értem, hogy szlovákiában élünk egy kis faluban és itt azért nem nagyon jellemző ilyen "modernebb/újabb" autó az embereknek.

15-25 éves autók az átlag és szigorúan 100 lóerő alatt haha:D

És ő ezzel menősködik.

Nem akarom követni a példáját, csak tetszik.

Itt nálunk átlag fizetés 500-600 euró. Hát nem hiszem, hogyy bevállalom, mert nem lenne most keretem javítgatásra ha beszarna.

Majd idővel. 23F

Szép napot.

2020. júl. 26. 18:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autó, de 3.0 TDI-vel éri meg. A 2.7 blokkja elméletileg ugyanaz, mint a 3.0 TDI blokkja, de gyengébb valamivel. Egyikkel sem jársz rosszul.
2020. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!