Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a motoromnak?

Mi baja lehet a motoromnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este haza értem vele szerencsésen, nem is volt semmi gond. Beálltam az udvarra, becsuktam a kaput. Készültem beállni a garázsba, de túl nagy gázt adtam, a füvön pedig megindult a hátulja és hát kiment oldalra, eldűltem vele. A motor nem állt le, de felszöktem és egyből leállítottam. Mivel siettem munkába, nem volt időm részletesen átnézni, körbefutottam, nem látszik rajta semmi, mivel fűbe dűltem el. Viszoznt amikor megpróbáltam beindítani, nem indult be, nem is hajtotta, csak valami kattonásokat hallottam. Mint amikor autónál fullba lemerült az aksi. Az aksi nagyon jó benne.
2020. júl. 27. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha az önindító behúzómágnese nem húzna be. De ehhez nincs köze az eldűléshez hacsak nem szakadt le róla vezeték. Milyen motorod van pontosan?
2020. júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Honda hornet 600

2001

2020. júl. 27. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!