Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Volkswagen Touran-ról ilyen felszereltséggel?

Figyelt kérdés

Ez az autó lenne az ( linkre kattintva meg lehet nézni ) és igazából az érdekelne, hogy szerintetek érdemes-e valamit kivenni/berakni (extrát ) vagy valakinek van-e valamilyen tapasztalata az adott extrákkal? Árral kapcsolatban légyszi ne írjátok hogy nem éri meg/ ennyiért nem ezt vennem, mert nagycsaládos támogatással 7-korul tudnank hozza jutni.


[link]



2020. júl. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom olyan extrákat raktál bele amik kielégítik a te személyes igényeidet.
2020. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ebből az elektromosan magától behajló tükrök, meg a kulcs nélküli indítás az ami nélkül meg tudnék lenni. Meg spec a kék szín jobb, de aztán láttam, hogy a többi szín mind feláras.

De igaza van az 1.válaszolónak, ez egy már összeállított autó, szóval éppenséggel már eldöntötted, mire van szükséged, ha ki vannak választva az extrák. Ezen olyan nagyon nincs mit vitatni.

2020. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szép felszereltség, gratulálok a leendő új géphez! :)


Egy kérdés: a "LED I" csomag nem a LED mátrix, hanem csak a sima LED, ugye? Én ha most vennék új autót, már biztosan LED mátrixszal kérném.

2020. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos ez csak sima led lámpa. Mi is jobban örültünk volna a mátrix ledes fényszórónak, de ehez a touranhoz olyat még nem lehet kérni.
2020. júl. 29. 02:04
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Esetleg az ECO-üzemmód választó 45.720,- talán még értelmes extra lehet...
2020. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Kulcs nélküli nyitás/zárás és indítás 135.890.- Szerintem egy felesleges, lopást könnyítő kütyü...
2020. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs nélküli indításnál én inkább azért fizetnék, hogy ne legyen benne. Combosabb utólagos védelem nélkül nettó 2 perc alatt viszik el, és hidd el, ez nem urban legend.

Amúgy nagyon frankó konfig, szeretni fogod! :-)

2020. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!