Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lehet ennyiert...

Milyen autót lehet ennyiert venni?

Figyelt kérdés
Másfél millióig milyen bmw-t lehet venni ami azért nincs szet rúgva és még jó állapotút lehet belőle kapni?

2020. júl. 27. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Benzines E46. 316i, 318i 320i. Ami motorban efelett van az ilyen árkategóriában már széthajtott, ami meg újabb (E90-től), az leharcolt.


1-es sorozatot én hagynám mert az túl pici, ferdehátú, nem túl kényelmes, és több belőle a lutri, mivel az a legolcsóbb.

2020. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
E46-ot, még ki lehet fogni valóban jó állapotúakat. Esetleg egy primitívebb extrák nélküli E90-et, ki lehet fogni ennyi pénzből.
2020. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2 utolsó e46 coupe?
2020. júl. 27. 21:59
 4/18 anonim ***** válasza:

#7


A kivitel mindegy, de a kupé nyilván drágább, nem véletlenül. Sokak szerint az E46 kupé a valaha készült legszebb BMW, főleg ha M-packet is van rajta. Ebből talán kevesebb az ami nem volt mókolva, sedánból több van. Kombit én messze elkerülném, egyrészt azoknak általában hányatott sorsuk volt, másrészt meg komolyan... 3-as BMW-ből kombi? Na ne már. Ezen kívül nyilván van még a kabrió, de az ennyibe nem fér bele, illetve van a compact (ti és td model), amik viszont ferdehátúak és gusztustalanul néznek ki. Akárhányszor meglátok egyet, elkezdek öklendezni.


Mindenesetre egy bizots: vásárlás előtt el kell vinned egy közeli szervizbe, ahol felemelik és alánéznek. Meg kell nézni hogy rohad-e és hogy folyik-e az olaj. Valószínű az olaj folyni fog valahol, a kérdés csak az, hogy mennyire vészesen és mennyire sokba kerülne a javítása (a szervizben egy kb. javítási összeget is mondanak neked általában). Ha a tulaj nem megy bele abba, hogy átnézesd egy szervízzel, akkor azonnal hagyd ott, mert ott komolyabb gondok vannak. Nyilván az átnézés költségét neked kell állnod (kb. 10 ezer forint körül szokott lenni).

2020. júl. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
A lényeg, hogy a mélyen tisztelt kérdrző épp egy szakadt, mások által levedlett, bontóba való jó német préémijumot akar venni, mert hát az béjeeeemvé, meg nyugatni, meg az sokkal jobb, mint egy 10 évvel fiatalabb Opel, Ford, Toyota stb. ugyanennyiért, amelyik talán nincs is szétszakava, meg nem romlik el, mint egy béjemvé, de ugye az nem prémijjjum, abban nincs meg az a hűű de nagy életérzés, hogy mekkora császár vagy. Az már nem számít, hogy egy német 5 év után vagy eladja, vagy bontóba köt ki, mert akkor már egy levedlett hulladéknak tartja, nekünk keleti csóróknak tökéletes. Csak érdekes, ha 15 éves Suzukit vagy Opelt akarna venni valaki egyből jönne vki aki azt mondja h ezek már öreg autók, egy BmW-nél persze nem baj, ha 25 éves sem.
2020. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

"meg az sokkal jobb, mint egy 10 évvel fiatalabb Opel, Ford, Toyota"


Igen, jobb. Vegyed bármelyik évet, és hasonlítsd össze az azon évben gyártott 1-est a Fiestaval, 3-as a Focussal, vagy az 5-öst egy Mondeoval, és csodálkozz rá, hogy egy BMW oda-vissza veri technikában és felszereltségben ezeket a tucatautókat. A BMW még mindíg egy 15-20 évvel jár előrébb technikában a népautókhoz képest.


"talán nincs is szétszakava"


Másfél millióért egy nagyon pöpec E46-ot lehet venni. Az csak egy dolog, hogy te eddig csak ilyen 400 ezer forintos cigánydízelekkel találkoztál.


"abban nincs meg az a hűű de nagy életérzés"


Meg a felszereltség se.


"egy német 5 év után vagy eladja, vagy bontóba köt ki, mert akkor már egy levedlett hulladéknak tartja"


Nem azért adja el mert hulladéknak tartja, hanem mert megteheti, hogy másikat vesz. Vagy akkor egy 5 éves használt Ford is hulladék? Ha nem, akkor miért nem és a BMW miért az? Hülyeségeket beszélsz.


"Csak érdekes, ha 15 éves Suzukit vagy Opelt akarna venni valaki egyből jönne vki aki azt mondja h ezek már öreg autók, egy BmW-nél persze nem baj, ha 25 éves sem."


Aki másfél millió forintért akar 15 éves opelt vagy suzukit, az tényleg hülye.

2020. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Mindig jön valaki fanatikus BMW-s, aki megmagyarázza, hogy a Béjemvé márpedig jó, meg 20 évvel mindenki előtt jár. Érdekes módon nekem meg egy 2009-es Toyota Corolla sokkal kényelmesebb volt minden téren, mint egy 96-os 5-ös BMW. Akkor hogy is van ez? Lehet velem van a baj? Bár a Toyotában sokkal jobban éreztem magam, de ez helytelen mert az nem béjemvé és a béjemvében kellett volna jobban érezni magam?


Egyébként érdekes, hogy annyira nagyokos itt egy két ember, hogy a német miért adja el meg miért nem veszi, közben meg mind csak feltételez. Én meg aki jártam kint németben, mert sokáig dolgoztam kint és beszéltem emberekkel, mind csak köpködtek a béjemvére olyan jó autó, nagyon szeretik.

2020. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, vagy veled van a hiba, vagy olyan E39-ben ültél, amiben sport ülések és sport felfüggesztés volt, mivel az E39 alapból egy nagyon kényelmes autó. Vagy a másik eshetőség, hogy amit már korábban írtam: egy elhanyagolt cigánydízel volt szétment futóművel, széthajtott motorral és rángató váltóval. Mindenesetre rossz helyen jársz, ha azt akarod itt beadni bárkinek is, hogy az E39 kényelmetlen. Nem az.


"Én meg aki jártam kint németben, mert sokáig dolgoztam kint és beszéltem emberekkel, mind csak köpködtek a béjemvére olyan jó autó, nagyon szeretik."


Hazudsz. Ilyen egyszerű.

2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem hiszel, ez még így volt. Egy vadidegen szubjektív véleménye meg kit érdekel, hogy elhiszi-e vagy sem, amit állítok. Attól még igaz.


Miért lenne velem a hiba, mert szerintem a béjemvé egy ugyanolyan f.stalicska négy keréken guruló, helyzetváltoztatásra való eszköz, mint egy Suzuki, meg egy Opel, vagy bármi más? Nekem nem kell ahhoz leszakadt, levedlett hulladék, hogy embernek tartsam magam, mert nem a motorháztető elején lévő logó határozza meg egy ember értékét. Ez egy szutyok tárgy, amit arra használ egy normális ember, hogy rövid idő alatt eljusson A-ból B-be. Akiből egy tárgy bármilyen érzelmet ki tud váltani, azt a lehető legmélyebb szinten tudom sajnálni, mert egy egészséges ember normál esetben embertársai iránt érez szeretetet, esetleg háziállat, de rajongani, meg imádni egy retkes tárgyat, amit úgyis bontóba visz majd valaki, szerintem beteges, de neketek jó rajongást a 20 éves hulladékhoz.

2020. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

#7-es


Sírsz mert csak egy Toyotára tellett? :D

2020. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!