Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A milyen autót érdemes venni...

A milyen autót érdemes venni ennyiért meg annyiért kérdéseket csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Nem értem!!!!! Azokat a kérdéseket mikor 10-en évesek akik tegnap rakták le kb a jogsit hogy azok miért írogatnak ki minden héten évek óta kérdéseket hogy 400-500-600 ezer ft-ig milyen autót érdemes vásárolni ? Ezeknek nincsenek szüleik,nagyszüleik,testvéreik,rokonaik,barátaik hogy tőlük kérdeznének meg e féléket ? Engem nem zavar egyébként, félre értés ne essék, csak nem értem hogy miért nem a közeli hozzátartozójuktól kérdeznek e féléket ? Most az milyen hogy a neten idegenektől várom el hogy ajánljon már nekem autót és a szerint döntök nem pedig fater,nagyfater stb tanácsát és véleményét kérem ki.... Egyszerűen érthetetlen számomra ez az egész.
2019. dec. 9. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam ki hasonló kérdést, de nem azért mert nincs olyan akitől ne kérdezhetném meg. Itt úgy gondolom sokféle ember van és sok tapasztalattal rendelkeznek kocsik terén. Jó ha minél többen válaszolnak ilyen kérdésre, mert például én Dacia Dokkerrel kapcsolatban kérdeztem, hogy mennyire megbízható és érdemes e ilyet venni. Nagyjából mindenki azt írta hogy pakolós kocsinak meg jönni menni tökéletes, sőt volt aki használja is azt a kocsit és jó véleménnyel van róla.
2019. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezik meg itt is, mert erre való az oldal.

Itt is lehet egy két hasznos tippet adni, attól függetlenül is, hogy előtte kiket kérdezett meg.

2019. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 IronYpetya ***** válasza:

Tudatos vásárló csak bizonyos intelligencia és tapasztalati szint felett létezhet. Az alatt illogikus és/vagy nevetséges viselkedés a tipikus.


A te megoldásod sem túl praktikus, a rokonok mégis mitől értenek jobban az autókhoz, mint egy pár random valaki az országból? Jobban járna, ha még mindig a kényelmes internetnél maradva, de a szakavatottabb forrásokat nyálazná át először és ide már csak a megszerzett tudás fűszerezése végett jönne. De az sok idő volna és nem trendi. Nem egyszerűbb beírni a Google-be? Naugye! :D Szóval maradnak a kérdések és itt fogunk szájkaratézni, hogy benzin/dízel, japán/német, satöbbi. Élvezd. :D

2019. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert hiába mondja apukám meg anyukám, hogy ez vagy az a fajta autó jó szerintük, ha egyszer 1. sose volt olyannal tapasztalata mert nem volt nekik olyan, 2. ő is csak hallotta xy-tól, hogy milyen, 3. mert a családomban az a megszokott, hogy ha veszel egy autót, akkor azt minimum 10 évig használod, 4. mert ők valahogy mindig a béna autókat fogták ki ilyen-olyan rejtett hibával. Nekem jobb, ha több helyről informálódok.
2019. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs hozzáértő ismerősöm, apámat meg évek óta nem láttam. Na, pontosan ezért kérdezgetek itt, hogy ne verjenek át.
2019. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én meg 400-500 ezer alatti kategóriában azt nem értem, miért válogatnak. Abban az árkategóriában ha mondjuk nekem elvileg Opel Corsa kéne, de találok egy elfogadható állapotú, leinformálható Fiat Punto-t vagy Suzuki Swiftet, akkor azt veszem meg, mert ennyi idős autónál örülök, ha rendben van, és ez nem azon fog múlni, hogy 20 évvel ezelőtt melyik gyártó gyártósoráról gördült le, hanem elsősorban azon, hogy hogyan bántak vele, mennyire tartották karban.
2019. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne baj az ilyen kérdésekkel, ha értelmes élőlények tennék fel őket. De csak 2 féle véglény kérdez ilyet. Az egyik valami szakadék exprémium szemétdombról kérdez és semmilyen nemleges választ nem fogad el, a másik meg olyan típusokat listáz ki, amelyek az árkategória közelében sincsenek.

Ja, meg van a svédacélos agyhalott troll.

2019. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Beviz Elek ***** válasza:

Nem zavar, de azért a kérdést kiírtad.


Nem gondolom hogy mindenkinek a családjában autómágusok lennének, van aki nem tudja otthon megkérdezni.

Emellett van olyan is mint pl az egyik barátom, vakon követte az apját, van 2 egyforma autójuk, az egyikkel feladták a rendszeres harcot és hónapok óta szétszedve pihen, a másikba talicskázzák a pénzt és mégis mindig valami baja lesz. Tehát nem biztos hogy jó a családra hallgatni.


Nálunk a férfi tagok jártasak az autós témában, mindegyikünk magának szereli és van valamennyi rálátásunk, mégis mindegyikünk más-más típust venne ha cseréről lenne szó.


Én egyébként azt mondom mindegyikkel be lehet fürödni, (talán) mindegyikből lehet szerencséset kifogni, de ha a vásárló a statisztika alapján választ, akkor jobbak az esélyei.

2019. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Nekem az egész gyakori kérdések gyanús... Szerintem vannak itt nagyon unatkozó emberek ( vagy fizetett írogatók) akik folyamatosan teszik fel a hasonló kérdéseket... A kategória toplista első 2-3 embere hohYan szerez ennyi pontot? És miért nem látom sehol a nevüket.? Szerintem nagyon kevés itt az "igazi" kérdés...

Millió tanuló vezetős kérdés, a sok elromlott az autóm kérdés, a milyen autót vegyek kérdés, autó tuning kérdések....

e.lromlott kocsis kérdésekkel miért nem mennek az adott márka fórumára?

Néha néha kapok privát üzenet egy egy válaszomra, ez az ami szerintem mutathaja egy kérdező komolyságát...

2019. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre való az oldal. És honnan tudod, hogy van-e autók terén tapasztalt rokona? És ha senki nem vezet náluk? Itt egy csomó hozzáértő ember lehet akár, erre van kitalálva az oldal.
2019. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!