Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e34 v8-asnál mire figyelje...

Bmw e34 v8-asnál mire figyeljek vásárláskor?

Figyelt kérdés

2 milkáért árulják, kézi váltóval


3 literes motor ,v8 (wtf?) ,azt hittem v6.....


mennyi egy felújítás, mennyi egy kettes tömegű stb


2020. júl. 30. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

"mennyi egy felújítás"


455 627 Ft


"mennyi egy kettes tömegű stb"


511 923 Ft

2020. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyen kérdésed van hogy mennyi egy felujitás, akkor ne vegyél autót semmilyet.

Még ha valaki nagyon ért az autóhoz és mindent megtud nézni rajta, az se tudja mennyi az a felujitás.

Ez csak akkor lesz látható amikor kész van.

2020. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 D. Brasco ***** válasza:
76%
Ez a neked való autó bástya......pont az értelmi szintednek megfelelő ahogy látom.
2020. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
ennyiért nem éri meg, inkább e39 540i akkor már, és nagyon sokba fog kerülni, nem a motor szar hanem elporlad a motortérben minden gumi és műanyag a hőtől és kortól...
2020. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Biztos kell ez neked, kedves kérdező?

Nem rosszindulatból, csak volt már pár öreg BMW-m, tudom milyen birtokolni őket.

Ha értesz hozzá (és ha értenél, akkor alapból nem hitted volna, hogy V6, mert a BMW sosem gyártott V6-ot, csak soros hathengeres motorokat...), akkor költséges.

Ha nem értesz hozzá, akkor meg csődbe fogsz menni, le fognak húzni.


Egy ilyen autó hiába patika, akkor is egy viszonylag bonyolult technika, öreg, az anyag fárad -> folyamatos törődést igényel. Folyamatosat. Nem félévente, nem évente kell szervizbe vinni, hanem folyamatosan van mit csinálni rajta, ha használod. Ha meg nem, akkor állásban megy tönkre.


Csak hobbiautónak, csak olyan ember vegyen ilyen autót, aki tudja pontosan, hogy mit vesz. Te a V6-os kijelentéseddel tisztába tetted, hogy fogalmad nincs a BMW-ről és a technikai részletekről, így kerüld inkább el a saját érdekedben.


Menők ezek az autók, amikor látod egy találkozón vagy videón szép állapotban, de hacsak nem beszélgetsz el a tulajával személyesen, sosem látod, hogy mennyi munka van mögötte.


A kérdésre válaszul:


Ahogy mondta a kettes, a felújításra nincs pontos összeg. A végén tudod meg, hogy mennyi. Egy biztos: sok, és nagyon kevesen tudják megcsinálni.

Ezt azok is tudják, akik meg tudják csinálni, tehát annyit kérnek, amennyit nem szégyellnek.


Kettőtömegű meg az én E36 28i kabriómba volt 450 ezer forint úgy, hogy jól jártam, mert kaptam kedvezményt. Van 350-ért is, csak az nem jó. BMW-be mindig a gyári minőségű alkatrész való, a rosszabbal érezhetően szar lesz. A gyári minőség pedig drága. Ez van.

2020. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez komoly gép, komoly fenntartással.


Van valami specifikus okod, hogy régi nagymotoros (ex)prémiumot veszel?

2020. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ki az, aki lepontozta a válaszom.

Tényeket írtam le, és egy egyértelműen laikus embert próbálok eltéríteni attól, hogy vegyen egy guruló pénztemetőt.


Esetleg valami elvakult fanatikusok, akik tényleg elhiszik, hogy megbízható és objektíven jó döntés ilyen autót vennie valakinek, aki nem ért hozzá? :D


Mindegy, pontozzátok ahova akarjátok, nekem van ilyen öreg vasam, volt régebben is, pontosan tudom, hogy mivel jár, ezt leírtam, mindenki vegye ahogy gondolja. #5 vagyok.

2020. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

“Bmw e34 v8-asnál mire figyeljek vásárláskor?“


Arra, hogy véletlenül se vedd meg!

2020. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

"Azért arra kíváncsi lennék, hogy ki az, aki lepontozta a válaszom."


Bár én nem pontoztam le, de hülyeségnek tartom hogy csak autószerelő és BMWre szakosodott gépészmérnök vehet E34-et. Ha nem magadanak csinálod a javításokat ( ami már ebben a kategóriában sok esetben értékcsökkentő tényező ) akkor ugyanannyi a fenntartás neked is mint neki. Ha fingja sincs arról, hogy mi van egy 30 éves BMW motorterében attól még lehet BMW tulaj. Egy formát megszeretni és fanatikus márkab*zinak lenni két külön dolog. :D


A többivel amúgy kb egyetértek :D

2020. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
V8 megy parizerrel is. :D
2020. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!