Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot208-as 1199cm3 kisautóm...

Zsuzsi06 kérdése:

Peugeot208-as 1199cm3 kisautóm van.2019-es évjáratú, de még csak 428 km-t futott. Ma másodszor fordult elő vele, hogy leállítás után rövid idővel később nem indult el csak később. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A kulcs nem mozdult, a kormány sem fordult. Kihívtam Peugeot assistance-t, neki rögtön beindult. Nem értettem a dolgot, én is mindent ugyanúgy csináltam. A szerelő nem talált problémát, és megmagyarázni sem tudta. Mi lehet az oka, egy gombot be kell nyomni, van valami technikája, vagy típushiba? Kérem a segítségeteket.

2020. júl. 30. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Kormányzár?
2020. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom nőből vagy? És a hajad is szőke?
2020. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

" később nem indult csak később ".

Aha, értem.

2020. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Majatom ***** válasza:
Szerintem a kormányzárhoz nem vagy hozzászokva. Ha nem fordul el a kulcs, akkor egy kicsit fordítani kell a kormányon valamelyik irányba,(általában csak egyik irányban lehet) és közben próbálni elfordítani a kulcsot.
2020. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!