Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne kiszedni a...

Hogy lehetne kiszedni a yamaha tzr-em ből azt a tiltást hogy 11 ezer fölött is mutasson a fordulatszámmérő?

Figyelt kérdés

Ki lehetne belőle szedni ezt hogy 11 ezer fölött ne bolonduljon meg?

A km óránál is csak el kell vágni egy kábelt hogy 80 kmh nál többet mutasson,ha valaki tudná a fordulatszámmérő tiltásának a trükkjét az jól jönne:)

Nyilván nem akarom szétpörgetni eddig csak mivel csal ez miatt a mutatóm egy ezrest ezért jobb lenne ha ki lenne szedve ez a tiltás belőle:D



2020. júl. 31. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

AZ hogy csal az óra, semmi köze a leszabályzáshoz.

DE mégis meddig akarnád pörgetni, gyilkolni?

A 11000 azért az elég szép fordulat már.

2020. júl. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Így hamarabb tilt le mert egy ezrest csal,üresben véletlen lett túlpörgetve és fennakadt a mutatója csak utána én basztam el mert visszanyomtam és fellazult a rugója a mutatónak
2020. júl. 31. 06:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából amikor mondjuk 10 ezret forog akkor 11 ezret mutat
2020. júl. 31. 06:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez sokat elmond hogy üresben túl lett pörgetve....nem, nem menő üresben szétpörgetni a motorodat...... max a 12 évesek körében..

Ha sikerült kiszedni a tiltást, utánna ne gyere Gyk-ra , hogy hogyan kell széthúzni a blokkot főtengely és hajtókar cseréhez, meg hogy milyen főtengelyt meg hengerszettet ajánlunk..

2020. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

"Így hamarabb tilt le mert egy ezrest csal,"

Nem tilt le hamarabb akár mit mutat az órád !!!

Ezt érted egyáltalán???

2020. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem üresben lett direkt túlpörgetve hanem elbasztam a váltást és üresbe tette be,és nem szoktam sohasem eddig pörgetni csak jobb ha ki van szedve belőle hogy máskor ne csinálja ezt de tökmindegy úgysem érted....
2020. júl. 31. 07:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszolsz,azt kérdeztem hogy hogyan lehetne kiszedni belőle ezt a tiltást
2020. júl. 31. 07:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne tiltás. Ez csak egy mérőóra. A fordulatszám korlátozás a cdi-ben van.
2020. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!