Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Tuning mit hogyan?

Simson Tuning mit hogyan?

Figyelt kérdés

Hello!Van egy simsonom 60cc hengerrel.Szertném tuningolni.

Előszőr nem olyan nagy dolgokkal talán sport légszűrő vagy sport karbi?Nem tudom segítséget kérek tőletek.Ha tudtok írjatok THX!


2010. aug. 3. 21:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
sokat segít, ha a felömlőket/leömlőket tágítod, sarkait a lukaknak lekerekíted.
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Sport légszűrő semmit nem ér csak szétkopik tőle a hanger..


Először is vele beszélj: [link]


A hengeredet elküldöd neki postán, ő belemar +2 felömlőt, szóval akkor 60-as 4 felömős lesz, az olyan párezer ft kb.

Aztán 12-15 ezerért tervez és gyárt rá való kipuffot.

Bolti 3-4 ezer forintos gagyirezót soha ne vegyél!

Aztán ha gondolod a karbidat is küldd el neki aztán felfúrja 19 milisre, és ahhoz bővíti a hengert.

Az én hengerem és kipum épp most készül nála :)

2010. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A sportlégszűrő a "kissimsonon" semmit sem ér, ugyanis az eredeti légszűrő uazon az elven működik, mint a sport...
2010. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%

Vegyél robogót!!

Kétszer jobban megy mint bármelyik simson,ha nemis végsebességre (de kb az is annyi,) de kétszer ugy gyorsúl.

2010. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Robogóval egyszer lemegyek kertek alá és annyi volt neki...Simson jó útra-földesre nem lesz semmi baja.És nem azért de a legtöbb robogó sz.r már bocs(az ilyen 50-100ft-ra gondolok).A Simo meg bírja és nem gagyi fos
2010. aug. 4. 13:39
 6/25 anonim ***** válasza:

Én nemtudom,nagyon sok simsonom volt kb:40-50 de még egy se volt olyan megbizható,és egy se ment olyan jól mint a mostani yamaha jog robogóm.

A legjobb simsonomal is 2000km-t tudtam menni minden hiba nélkül a robogóval meg 8654km-nél járok(mióta nálam van) és egy pisszenése se volt még.

(igaz,hogy nem földútra való,de ha néha néha egy rövid földútra tévedek simán átmegyek rajta legfeljebb lassan,és bármilyen lassan is menjek mindig van hűtése.)

A simsonnal meg min 30al kell menni öldúton ,hogy kapja a hűtést,megnézném,hogy egy jó ,traktorok kijárta úton ,hogy tart valaki simsonnal min: 30as tempót.

2010. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

13:56!

Ha tényleg lett volna Simsonod, akkor tudnád, hogy akár 5 km/h-val is mehetsz vele, nem lesz melege.

Alacsony fordulat vágod?

2010. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

15:41!

Igazad van!És az érdekes hogy csak 2000Km tudtál vele menni...Ha jól karban van tartva akkor semmi baja sincs.Én földúton nem 30al megyek 40-60között és semmi baja sincs.fateromnak is van Yamaha mtorja 2 szer ment vele a földesen és nekiállhatott megcsinálni...

2010. aug. 4. 16:34
 9/25 anonim ***** válasza:

Na az ilyen embernek nem való semilyen motor aki ennyire nemtudja megbecsülni."földúton 40-60km/h"


A másik emberkének a válasz:

mehetsz 5km/h sebességel is télen de megnézném nyáron 35-40C-ban


20éve simsonozok be ne mutassátok már a simsonokat gyerekek.

2010. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
De egy japán robogó akkor is jobb.
2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!