Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás, rendőrség,...

Autóvásárlás, rendőrség, kiszakadt futómű?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem hittem volna soha, hogy ilyen történik velem...

Ma vásároltam volna egy Opel-t, elvittem egy teszt körre(tulaj is jött)

Váltónál már nagy volt a holtjáték, kuplung lötyögött... 2-est lepadlóztam, furcsa hangokat adott a kocsi... utána gondoltam megnézem milyen a fék, kicsit gyorsít, és erősebben befékeztem, kiszakadt az első futómű... fel volt háborodva a pali,hogy én ezt,hogy képzelem, fizessem ki, természetesen nem fizettem ki, és feljelent.. jogos?


2020. aug. 1. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenthet, ha akar, de akkor azzal is számolnia kell, hogy megnézik, mit akart autóként eladni.

Csináltál olyat, ami nem rendeltetésszerű használat volt?

Mindenesetre az ilyen kellemetlen, előbb át kellett volna vizsgálni az autót, ha alá néztél volna, valószínűleg nem lett volna szükség a próba útra a kirohadt futóművel

2020. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem , jelentsen pereljen .
2020. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsen, az az autó életveszélyes állapotban volt és erről a tulajnak alighanem tudnia kellett. Egyáltalán hogy kapott műszakit az autó? Lehet, hogy már a legutóbi műszakin is kenőpénzzel ment át. Ha feljelent, akkor neki lesz rossz. Egy padlóféktől nem szabadna semmilyen bajának lennie.
2020. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen alá néztem, és rá volt húzva valami réteg, de amikor kiszakadt lehetett látni,hogy alatta rozsda..
2020. aug. 1. 19:00
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is volt padlófék, csak egy kicsit jobban megnyomtam,hogy hogy reagáll..
2020. aug. 1. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felelős ha semmi rendelleneset nem csináltál vele, mégpedig egy erősebb fékezés nem az. Azért én kíváncsi lennék hogyan kapott műszakit az a kocsi.
2020. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A feljelentést éppenséggel meg tudja tenni, de az már más kérdés hogy baja max neki lesz ebből.

Nem erőszakosan rángartad ki alóla a futóművet akkor lennél te a hibás.

2020. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindegy azóta nem jeletkezett...
2020. aug. 1. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A hirdetés fennvan még? Kíváncsi lennék, milyen autó ez, hogyan hirdették és mennyiért...:D
2020. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sz..rd le.
2020. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!