Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51em és azt...

Van egy simson s51em és azt miért csinálja hogy üresbe szépenjár de ha berakom sebességbe valami elkezd "visítani"? de ha már kiengedtem a kuplungot akkor jóval halkabban csinálja. Olaj van benne. Eddig nem csinálta ezt a hangot

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
a váltóban van valami gond...
2020. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állóhelyzetben is visít vagy csak elinduláskor illetve menteközben? Ha elinduláskor visít akkor kuplung. Vagy akár attól is tud visítani hogy primer (kis fogaskerék a főtengely végén) fordítva van felrakva és nincs összekopva a kuplungkosárral.
2020. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A primer az jó. Üresben nincs az a hang csak amikor berakom sebességbe akkor meg menet közbe csinálja. Menet közbe egy kicsit halkabban
2020. aug. 2. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy a váltóban valami (lehet akár csapágygolyó, vagy most úgy kitudja) nekem akkor volt ilyen visító hang amikor új lamellákat tettem a gépbe. Ha van lehetőséget egy videót csinálj róla mert az sokat segítene
2020. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!