Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Yarisnak hogy lehet...

A Toyota Yarisnak hogy lehet felnyitni a motorháztetejét?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a műszerfalon melyik gombbal ?
2010. aug. 4. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Úristen. Hány éves vagy már ne is haragudj? Van jogsid? Mert nem kaphatsz jogsit, csak ha fel tudod nyitni a motorháztetőt, és megnézni pl az olaj szintjét. És senki ne írja meg neki!!!
2010. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs jogsim ezért kérdezem...
2010. aug. 4. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Igazat adok neked, de képzeld, mikor elvittem a kocsimat szerelőhöz légkondi-szűrőt cseréltetni, bicskával feszegette a műanyagot (kesztyűtartó),hogy ki tudja nyitni...:-S

Vannak még fura emberek...

2010. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy olyan érzésem hogy te sem tudod csak idejöttél keménykedni meg osztani az észt :D
2010. aug. 4. 11:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek akarod kinyitni? Kié egyáltalán a kocsi?!
2010. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi közöd hozzá ?
2010. aug. 4. 11:23
 7/12 anonim ***** válasza:
A műszerfal alatt kéne lennie valami kallantyúnak,ha nincs akkor használati útmutató.
2010. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pfff, én is yarison tanultam vezetni, és az oktató egyszer 10 percben végigfutott a műszaki részen, úgy hogy másnap nem is emlékeztem már semmire. És akkor nekem is jól jött volna egy kis emlékeztető.

Egyébként valahol bal oldalt, alul kell egy kallantyúnak lennie (nem a műszerfalon).

2010. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 válaszolónak köszönöm a válaszát !
2010. aug. 4. 11:38
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:

Kormánytól balra, alul szinte minden autóban.


Amúgy pedig nem tudja mindenki. Láttam olyat, aki nem tudta a kereket kicserélni. Olyat, aki nem ismerte fel az aksit.


Sőt, az egyik kedvencem: 164-es Alfa tankolónyílás fedelét gombbal lehet kinyitni. A tulaj kölcsönadta a kocsit egy nőnek, aki erről nem tudott. Sikeresen lefeszítette a fedelet (letörte) és utána könnyen tudott tankolni.


Van aki nem ért az autókhoz. Én is megvettem a kp-i zár szettet, beleraktam mindent az ajtókba, kipróbálgattam, összekötözgettem, de az irányító egység berakását és áramra kötését inkább apumra bíztam. (Biztos ami biztos alapon)

:)

2010. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!