Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a toyota annyira unalmas...

Ha a toyota annyira unalmas autókat gyárt akkor miért lett a világ legnagyobb autógyártója?

Figyelt kérdés
Minden tesztben azt olvasom hogy milyen unalmas és olyan semmilyen autók.Miért izgalmasabb mondjuk egy opel vagy egy ford? És miért keresik őket annyian a világon mindenfelé?
2020. aug. 7. 10:44
1 2
 11/16 Morzsi007 ***** válasza:
Unalmas autó, amit megveszel, de 1 év után már nem annyira tetszik, vezetési élményt különösebben nem tud nyújtani. Nálam így volt a 206-os, amit anno 1 év után meguntam. 75Le. Formailag sem jött már be. A mai napig megvan most 22 éves, de 5 éve van egy Mazda 6, ami még mindig tetszik formailag is meg műszakilag is. (170Le). Ezt nehezebb megunni és a forma is más. A Toyota sem izgalmas autókat gyárt többnyire, de a legtöbb ember nem is izgalmat keresi, hanem, amit többet leírtak előttem. 55 évesen lehet Toyota-t vennék, most még nem.
2020. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb embernek pontosan arra van csak szüksége, hogy A-ból B-be megbízhatóan, kevés üzemanyagból elvigye egy olyan autó, amit nem kell szervizbe hordani félévente, mindig megy, és mindig ugyanolyan.


De mint autókedvelő, én nagyon szeretek vezetni, van is két hobbiautóm - mégis van mellé egy unalmas szaladgálósom, nekem az egy Kia Cee'd.

Nekem sincs minden nap szükségem az üvöltő hat- vagy nyolchengeres motorra, a 10+ literes fogyasztásra, és a sok hibalehetőségre, ami mind velejárója lenne annak, ha a hobbi célra tartott, "izgalmas" autóimmal járnék. A Kia meg csak megy, alig fogyaszt, semmi baja (pedig már ez is 7 éves, egy "izgalmas" autót ennyi idősen már azért kell soron kívül szervizelni), és nem utolsósorban pont leszarom, ha kicsit lezabálom az igénytelen szövet üléseket, vagy esetleg ha kicsit koszos, akkor sem rohanok egyből a mosóba munka előtt vagy után, mert nem érdekel. Még nekem is kell egy ilyen autó, látod, pedig amióta az eszemet tudom, benzinvérű vagyok. És tudod mit? Még szeretem is ezt a Kiát. Nem úgy, mint a másik kettőt, nem szerelmes vagyok belé, hanem szeretem. Mert mindig megy, mindig hideg a klíma, mindig hibátlan. Gyenge, steril, de mindig ott van. Ebben is van szeretnivaló.

2020. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Az átlag embernek nem izgalmas autó kell hanem olcsó,megbízható és kényelmes autó kell
2020. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert olcsó és viszonylag nagy a kínálat. Ja és nem hasonlítanak annyira egymásra a modellek, mint pl egy C-osztály egy S-osztályra.
2020. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Talán mert 100-ból 99 ember közlekedni akar, nem azt nézi, hogy jajj de izgalmas autó legyen?
2020. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sose a sportautó gyartók lettek a legsikeresebbek, hanem azok akik nepautókat gyártanak. A toyota pont ilyen. Hozzájárult a sikerhez, hogy a legmegbízhatóbb autókat csinálják, és korábban még olcsóbbak is voltak, mint a vetélytársaik. A toyoták közül is voltak izgalmas autók, főleg a 80-as 90es evekben (celica, Ae86, supra...) a 2000es evekben a TS (toyota sport) felszereltségű autók egesz jók és elvezetesek voltak, ezt sokfele típus megkapta(celica, yaris, corolla..).
2020. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!