Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagytátok már nyitva véletlenü...

Hagytátok már nyitva véletlenül az autót közterületen hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
Kiloptak belőle valamit vagy ellopták az autót?
máj. 23. 03:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy nagy bevasarloközpont parkolojaban, nem volt benne semmi ertek, a szerencse talan annyiban rejlett, hogy nemlehetett latni, hogy nyitva van. Mivel nem ez a felfele kiugró pöckök voltak az ajtoban. Masik dolog nem volt aznap olyan forgalom, es mindenkitől távol parkoltam. Az auto sem volt egy nagy érték.
máj. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen (nem lehet bezárni) 🤣 Ez a jó a öreg autóban a kutya nem nézi. Soha nem tűnt fel, hogy valaki piszkálta volna.
máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Sosem hagytam még nyitva. Én az a típus vagyok aki még harmadszor is rányom a záró gombra és meg is rángatja az ajtókat, hogy tényleg zárva van-e. Sokszor nem is tudatosan csinálom, csak a rutin berögződés miatt.

máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Volt hogy kora este mikor letettem egy utcával arrébb a kocsit, szerintem a zsebemben véletlen megnyomódott a gombja és kinyílt. Reggel mikor nyitottam volna döbbentem rá hogy már nyitva van. Nem lett semmi baja, nem vittek el semmit.
máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért mert nem emlékszem, hogy bezártam-e és lehet hogy most ott fog állni a kocsim 1-1,5 hétig. Félek hogy nem zártam be és ellopnak valamit belőle vagy az autót.
máj. 23. 07:26
 6/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon forgalmas helyen áll a kocsi :(
máj. 23. 07:27
 7/12 krwkco ***** válasza:
100%

"nem emlékszem, hogy bezártam-e"

Ha az ember nem emlékszik rá, hogy megtett-e valamilyen automatikus cselekvést, akkor szinte mindig megtette. A rutintól való eltérést szoktuk megjegyezni.

máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Arra emlékszem, hogy bezártam, aztán eszembe jutott valami, kinyitottam és nem tudom utána megint bezártam-e. Nagyon remélem, hogy igen. Ha nyitva maradt szerintetek belenyúlnának? Eléggé látványos a pöcök, hogyha nyitva van sajnos.
máj. 23. 07:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Többször is, soha nem vittek el semmit. Egyszer az ablak is lehúzva maradt. De reggel ugyan úgy meg volt minden.
máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a zsebemben véletlen megnyomódott a gombja és kinyílt."

Ilyenkor nem zár vissza automatikusan? Nálam az előző 19 éves autóm is olyan volt, a mostani is, hogy ha távirányítóval történő nyitás után konkrétan nem nyitom ki fizikailag is valamelyik ajtót, akkor pár perc után automatikusan visszazár. Valószínűnek tartom, hogy ez a funkció, pont az ilyen véletlen megnyomódások miatt került bele.

máj. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!