Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra H 1,7 Cdti motorból...

Marshall28 kérdése:

Opel astra H 1,7 Cdti motorból folyik az olaj.Nem eszi csak folyik.Működését egyáltalán nem befolyásolja. Valakinek valami tipp?még is mi lehet a gond.Napi használatában

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen felesleges itt tippelgetni. Meg kell nézni hol folyik és megjavítani.
2020. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez drága vagy nem?
2020. aug. 7. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

A generátor végén a vákuumpumpa az ami tipikusan engedi az olajat ennél a motornál. A generátor nem olajos? Ha ez a gond, akkor minél előbb meg kellene csináltatni, mert tönkreteszi az egész generátort.

De persze nem kizárt, hogy máshol szivárog. Szelepfedél tömítésnél is szokott olajpárás lenni. Meg tényleg bárhol máshol is lehet, közbe kell nézni, hoyg honnan jön.

2020. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma néztem meg az injektornál olajos nagyon.
2020. aug. 7. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, az injektorok körüli gumi tömítésnél is tud engedni. Én kicseréltem gyári újra mind a négyet és így sem lett csont száraz.
2020. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!