Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek még ezt az autót?

Megvennétek még ezt az autót?

Figyelt kérdés

350 ezer van már benne, nyilván alkudva de érdekelne külső vélemény is. Válaszotok kérném hogy legyen őszinte. Köszönöm!


[link]


2020. aug. 10. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném hozzáértővel. Ha jó állapotban van, és folyamatosan karban tartották, akkor kit érdekel, hogy hány km van benne?

Ne rozsdásodjon, ne legyen szar a váltó, kuplung, fék, lengéscsillapítók, normális hangja legyen a motornak. A többi nem érdekel, filléres dolog.

2020. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Ennyiért kizárt, akármilyen állapotban van.
2020. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is átnézetném szakértővel. De első számú szabály hogy sohase kilóméterre vedd a kocsit hanem állapotra.
2020. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

350e km egy benzinmotornak már elég sok. Hamarosan eljön a motor nagyjavításának az ideje, ami akár 500e Ft-os költség is lehet.

Én talán megvenném, megfelelő alku után, de nekem egy motorgenerál vagy csere nem okoz problémát.

2020. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Ez tulajdonképpen egy átcsomagolt J Astra szedán/ régi Insignia.

Mivel már 5 éve megszűnt ez a márka Európában, alkatrész van/lesz hozzá évek múlva is? Kicsit az árát én is sokallom.

2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát ennyit nem ér.
2020. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm az eddigi véleményeket. Teljesen egyetértek, ezt nem is fizetném ki, de hogy őszinte legyek 7-800 a max amit talán adnék még érte. Az alkatrész ellátással szerencsére nincs gond, most is egy chevym van 2006-os aveo és mindent kapok hozzá. Ma elgurulok megnézem, egy 20 percet rászánok mert egy kíváncsi vagyok az állapotra, de nagy reményt nem fűzök hozzá.
2020. aug. 10. 11:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Pont én is ezt akartam írni,hogy 700-800 körül lehet a reális ára. El is kezdtem leírni, de aztán kitöröltem. Ha a mostani tulaj 1,2M-ra tartja az értékét, ennyit biztos nem fog engedni.
2020. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez így még akkor is drága, ha bele van kalkulálva, hogy a vevő alkudni fog belőle.
2020. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Már bocsi, de ilyen 2005 körüli autókat szoktak 7-800 körül adni. Egy normálisabb autóért 15 éves kora körül is elkérnek 1,5 milliót, pl egy V-ös Golfért is. Ezek a Chevroletek nem rossz autók. Írnak itt olyan baromságokat, hogy 350 ezer km sok egy benzinesnek. Én kíváncsi lennék valaha volt-e autója az ilyennek, vagy ment-e vele legalább 50 ezer km-t is. Kit érdekel hány km-t gurult egy autó? 350 ezer km-en át forgatta a kereket? És??? Nézzetek már videókat 900 ezer km-es autótól. Meg eleve sokkal jobb egy sokat futott autó állapota, mint egy keveset futotté ennyi évesen, mert azt nagy valószínűséggel többnyire városban használták, folyamatos váltó rángatásokkal, fékezéssel kuplungolással. Ez a gyilkoló, nem az, hogy felváltok 5-6-osig, oszt’ gurulok egyenletesen az autópályán. Az semmit nem koptat szinte. Ez egy béna magyar szokás km-t nézegni. Meg nehogy azt higgye màr valamelyikőtök, hogy egy 200 ezer km-rel hirdetett autó valóban annyit ment. Csak itt mindenki ekörül hajlandó még megvenni, ezért eddig tekerik szépen vissza.


Ezt az autót max 1 millióig lehetne alkudni szerintem, de annyiért megérné. Azért mégiscsak 10 éves autó, nem 20, és próbálj meg ennyiért más 10 éves, vagy fiatalabb autót találni. Jóformán csak Astrakat fogsz, meg egy két Focust, ha a Dacia meg egyéb Noname cuccokat nem számoljuk. Még egy jobb állapotú 2006 körüli Swift is 1 millió fölött van.

2020. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!