Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennétek olyan autót,...

Megvennétek olyan autót, melynek mindkét alsó küszöb el van deformálódva, és a vontatónál tele van földel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire kellene,és mennyibe kerül!
2020. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Skoda octavia 1.9 tdi 2002. Néha kijárkálni vele egy hosszabb útra ha unatkozom. A küszöbnél ahol feljött a festék nem látok rohadást. Egyelőre. Kőfelverődések vannak. Kb egy kisebb franciadrazsé méretűek. Motortérrel nincsen gond szép hangja van és tiszta annak ellenére hogy beletettek 300 k-t. 2100 euró. Metalíz barna.
2020. máj. 21. 23:32
 3/10 anonim válasza:
Nem
2020. máj. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Kőfelverődések vannak. Kb egy kisebb franciadrazsé méretűek" - kétlem, bár te nézted... szerintem az nem kőfelverődés, hanem a rozsda.

A küszöb nem kívülről kezd rozsdásodni, hanem a belső rész korrodálódik, sok esetben, amikor kint megjelenik a rozsda a küszöb belső szerkezete (belső küszöb) általában már "elfogyott".


A deformálódás egyértelműen jelzi, hogy ott komoly baj van, jobb esetben lakatolható, rosszabb esetben nem.

2020. máj. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy normális, közúti használatra nem. Ha már most kérdőjelek merülnek fel, az igazi vészcsengő, hogy tartsd magad távol tőle. Hallgass a megérzésedre szerintem. Főleg 730 ezer forintért. Amit még be is kell hoznod, honosítanod, nem? Szerintem sz0póroller lenne, így látatlanba azt gondolom.
2020. máj. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csirkeólnak jó lenne.
2020. máj. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Lehet hogy csábító az ár, de nekem számít, hogy hogy néz ki az autóm, hiszen jó esetben évekig fogom napi szinten nézegetni. Egy szép, gyári állapotú autóra a parkolóban is büszkén nézek vissza. Na most egy ütött-kopott, durván kavicsfelverődéses, horpadt küszöbös autóra ezt nem tudom megtenni.

Persze ki lehet lakatoltatni és újra lehet fényeztetni ha egy kisebb vagyon ráköltesz. De akkor lassan ugyanott vagy mintha vennél egy jó állapotút. És gyári már akkor sem lesz, csak egy javított öreg sokat futott autód.

Ennyi pénzből inkább néznék valami szerényebb, kisebb autót, ami valóban jó állapotban van.

2020. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ez bontóba való...
2020. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam a kisebb autó nem opció.
2020. máj. 22. 11:38
 10/10 anonim ***** válasza:
2100 euróért ez kva drága...
2021. jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!