Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megérdemelte a...

Szerintetek megérdemelte a Mercedeses amit kapott a kamionosoktól?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 10. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Igen! Isten király volt a két kamionos
Nem! Szegény mergás tuti az asszonyt vitte szülni, el kellett volna engedni
28 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Fogalmam sincs miért blokkolja a kamion a külső sávot, de amit mindketten csinálnak az "road rage" kategória.
2020. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen velem is majdnem volt, igen beismerem, büntetőfékeztem egy busz előtt, kijött elém aztán teherautós megelőzött és ő is fékezett előttem, elfoglalta az utat és odajött fenyegetőzni , de ki tudtam kerülni nagyon nehezen.

Ezek a lassú izék csak a bajt hozzák, nem lehet tőlük haladni. Remelem fel lett jeletve ez a két tanulatlan teheres senki és azóta gyárba dolgoznak.

2020. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

#2


"büntetőfékeztem egy busz előtt"

"Ezek a lassú izék csak a bajt hozzák, nem lehet tőlük haladni."


Te hozod a bajt.

2020. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Igazából mindkettő hülye, szóval kezetfoghatnak. Csak az a baj, hogy nem ruszkiknál volt, szerintem ott át is hajtott volna a mercin hasonló szituban. :D
2020. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

itt magyarban undorito ami folyik, a leallo savon eloretolakodas nagyon megy, sehol mashol nincs ilyen europaban. Engem annyira nem zavar, max ha a 10. paraszt eloz ki jobbrol, akkor lehet en is beallnek a leallo sav es kulso sav kozepere.


Amugy egy 3 oras m0 araszolas utan ha meg egy ilyen dugoba belekerulez neked is elgurulna a gyogyszer, nem tudhatod az elozmenyeket... ezt szemelyautosok nem erthetik (a legtobb)

2020. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudni miért váltotta ki a Mercis a kamionosok haragját. Ez akkor sem megoldás. Általában van fedélzeti kamerájuk a kamionban, vegye fel ha a Mercis pl befékezett korábban előtte vagy egyéb szabálytalanságot tett, jelentse fel, szidja az anyját vagy bármi, de önmagában emiatt a leszorítósdi miatt jól megbüntethetik, pláne hogy fenn a YOutubeon és bárki feljelentheti... Nem megoldás. Kb. ez Magyarország, mindneki meg akarja mutatni, hogy ki az erősebb, meg büntetni stb.

És mi van, ha egy orvos sietett mert műteni kell a fiamat? Nem tudom támogatni a 'nem engedem el a köcsögöt, eléállok ' hozzáállást.

2020. aug. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Bármilyen furcsa de igaza van a kamionosnak.

Ahol ilyen sávszűkülés jön ott nagyon idegesitő hogy a legtöbb autós szépen kivárja a sorát csak egy páran tolakodnak előre, és a többi meg vár ás vár.

Persze a gyökér rendőr ilyenkor megmutatja hogy nem a pofátlankodókat teszi helyre hanem azt aki ilyeneket csinál.

2020. aug. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%

Ha előveszik őket, a Mercis is faszolhat a jobboldali előzési kísérletért...


Amúgy meg hol van a KRESZ-ben leirva, hogy ha szabálytalankodót látsz, le kell szoritani??? Azért mert valaki szabálytalan, nem jogosít fel, hogy büntess és emiatt Te is szabálytalankodj.


Ha a szomszéd betör egy kirakatot és kirámolja a boltot, az még nem jogosít fel, hogy te emiatt betörd az ő házának az ablakát...

2020. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

Persze ha nem kamionban ülne, hanem egy Puntóban, akkor nem arcoskodna a Mercissel.


Őszintén: ki az aki nem hajtott már a megengedettnél gyorsabban, ki az aki sose követett el szabályszegést pl záróvonal átlépése, stb. mert akkor és ott nagyon úgy érezte, hogy még belefér, vagy mert sietett???


Senki se szereti, ha önjelölt rambók kezdenek el önbíráskodni. Ha valaki túl közel jön, pillanatnyi fékezéssel rá lehet ébreszteni hogy hoppá közel vagy öcsi, nem satufék de azért lehet éreztetni, de direkt elé vágni, leszoritani az azért elég gáz.

2020. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Erről a zippzár elv jut az eszembe: osztrákoknél miért működik magyaroknál meg miért van, hogy a jobb sávba senki se megy, és aki ott van, nem nagyon akarják beengedni. Szembesülök ilyennel is nap mint nap. Magyar mentalitás ez is.
2020. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!