Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.2 benzin....

Opel Astra G 1.2 benzin. Menet közben elkezd nagyon vibrálni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Menet közben teljesen random elkezd vibrálni a motor. Egy szerelő sem tudja mi lehet az oka, diagnosztikán se ìr semilyen hibát, minden tökéletes. De ha utazok vele, teljesen random elkezd vibrálni. Mi lehet az oka?

2020. aug. 11. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Benzinszűrő mikor volt cserélve? Az is okozhat dugulást, pláne ha 95-öst tankolsz, a 10% etanol tartalom miatt sok lerakódást feloldhat a tankban.. Ismerős 1.2 Astrájában ics cserélni kellett a benzinpumpát, az én 1-6.os Asrtámban is, amit én az etanolos benzin számlájára írok. Sajnos a szűrő és a tank között van a pumpa, igy bekaphat sok trutyit.
2020. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2000 kilòmèterrel ezelőt. 98-ast szoktam tankolni, sajnos az etanol nincs feltüntetve sehol itt szerbiában. Mindenesetre köszi a tippet.
2020. aug. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!