Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort ajanlanatok?

Melyik motort ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Friss A2 jogsis vagyok, alapvetoen naked motort szeretnek. Igazabol a kiszemeltem vagy Kawasaki Z400 vagy Honda CB500F. A baj csak annyi hogy 185 magas vagyok, es nem szeretnek idiotan kinezni rajtuk, illetve kenyelmetlenul erezni magam motorozas kozben. Szerintetek felejtosek ezek a motorok? Ha kicsi lenne akkor lehet hagyom a nakedet es Honda CB500X lesz a befuto, annak magasabb az ulese, es talan jobban is elfernek rajta. Az a baj hogy ahogy neztem kb 1-2 centi kulonbsegek vannak az A2 kategoria naked motorjai kozottt ulesmagassagban, es konkretan sok mintha 170cm magas emberekre lenne tervezve...
2020. aug. 12. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek mind jók lennének méretben.
2020. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

Az fix hogy a magasságodhoz a cb500x lenne a legjobb,kérdés hogy érdekel e annyira a kényelem,a pozíció hogy plexis motor legyen. Amennyiben mennél hosszabb távokat is akkor megérheti inkább amellet dönteni.


Mellékesen én azt venném pedig nekem is nakedem van,de A2-es motornál szerintem hasznos az a plexi mert bizony 100felett komolyabban érezhető a plexi által elért aerodinamikai előny.

A motor karakterisztika is másabb mint egy kisebb köbös de majdnem olyan erős motornál mint pl a z400,mert még az 10ezernél van nyomaték csúcson /38Nm/ addig egy cb500x már 6500 /43Nm/.

2020. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!