Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Logan Sandero és Duster...

Dacia Logan Sandero és Duster tulajdonosok! Milyen telefontartót használtok navigációhoz? A szélvédőre tapasztható tartók esetében félek, hogy túlmelegedne a mobil, a szellőzőrács pedig eléggé speciális(pedig az tűnik a legjobb megoldásnak).

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak a Dacia tulajok érdekelnek? :) Akinek Opel van, az nem jó? Miért számít a márka?


Édesapámnak Dusterje van, és ablakra cuppantósat használ gond nélkül. Én Mitsubishiben szintén. Samsung V200SAB típust ajánlom.


Motoron, tűző napsütésben, vízálló tokban melegedett csak túl a mobilom, töltés közben. Üveg alatt nem fog. Egyrészt az UV nagy része nem megy át az üvegen, másrészt picit árnyékol.

2020. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Én mágneses tartót használok. 1,5 centi magas, 5 cent széles kis mágnes (lehet kapni kör alakút is), amit egy megfelelő helyre ragasztottam. Nem zavarja a kilátást, nem kell vele bajlódni (csak nekiteszem a telefont és kész).
2020. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a tapadókorongos bevált, bár 2-3 hónap után elenged annyira, hogy nagy melegben leessen, lepett már meg ezzel. :D
2020. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Legyél márka hű és csak Dacia telefont és telefon tartót vegyél.
2020. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapadókorongost használok és a szélvédőre nyomatom a légkondit. Így 20 fok körül marad a telefon akkuja.


Üdv: egy Duster tulaj.

2020. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Progresszor válasza:

Ilyent: [link]


Stabil, nem rezeg, szem előtt van mindig, közel van a kezemhez.

2020. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy másik autóban az előző mobilom a szélvédő mögött töltőre dugva kb. 25 perc alatt kikapcsolt a túlmelegedéstől(szerintem amúgy sem tesz jót a lítium akksinak a túlzott meleg), akkor vettem egy szellőzőrácsra rögzíthető tartót és bevált. Viszont a Dacia szellőzőjére az nem megy rá.

Vagy a mágneses tartó lesz a megoldás(második), vagy pedig a klímás ötlet(ötödik).

Negyedik, remélem csak viccnek szántad a kommented...

Végül egy link a szellőzőről(Dacia tulajoknak nem kell bemutatni, de a többiek is értsék), 9. sor, 3. kép


[link]

2020. aug. 14. 09:20
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Akkor a mobilod szar :) Nem kéne ettől túlmelegednie.
2020. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem volt szar, hanem fekete és abban a kocsiban nincs klíma.
2020. aug. 14. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete, mégsem melegszik túl. Akkor viszont lehet, hogy a klíma hiánya számított. A mostani Daciadban van klíma? Ha igen, akkor valszeg felesleges a kérdésed, mert klíma mellett nem fog túlmelegedni.
2020. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!