Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova folyik a víz, ha a...

Hova folyik a víz, ha a szélvédő alsó részének és a szellőzőrácsnak a találkozásánál rés van és mit érdemes csinálni vele?

Figyelt kérdés
2002-es Fabiáról van szó és egy mágneskártya befér a résen ami nem folytonos, több helyen van. Valószínűleg a tűző nap deformálhatta el,

2017. máj. 12. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A Fabiát nem ismerem, nekem Opelen (H Astra) volt hasonló. Ott is elemelkedett az üvegtől a műanyag. Levettem és kiderült, hogy a tartópatentok elöregedtek és törtek el. Kicseréltem újra és így már nem áll el. Amúgy gyárilag sem záródik teljesen légmentesen. Ezért alatta van végig az üveg mentén egy fém vízterelő elem. Mint egy ksi esőcsatorna, ami a beszivárgó vizet kivezeti két oldalra. Legalábis az Opelnél így volt.
2017. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, remélem nálam is hasonló a helyzet és nem olyan helyre csorog a víz ahová nem kellene, mindenesetre dohos, vagy kellemetlen szag nincs a kocsiban.

A patentekhez hogy lehet hozzáférni?

2017. máj. 12. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Az autók legtöbbjénél van egy vízösszegyűjtő és oldalra kivezető "csatorna" kialakítva, amelyiknél nincs, az pedig máshogy van megoldva, de biztos, ott nem ázhat be semmi.
2017. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet, ez megnyugtató.
2017. máj. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!