Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vagy motort válasszak?

Autót vagy motort válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jogsizni szeretnék 1-2 hónap múlva, és nem tudom, hogy munkába járásra autót vagy motort ajánlanátok.

140 ezer forint a fizum.

A motoros jogsi 120, autóra 210 a jogsi felénk.

Kizárólag munkába járásra (néha hétvégente kirándulásra) szeretnék járművet.

Érdekelne, hogy havi 140 es nettóval mit engedhetek meg magamnak. Ahol dolgozom ott az ilyen embereknek is audijuk van, de van az a mondás, addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér.

Nézzek egy örök életű gs 500-at?

Vagy DRZ-400-at?

Autóból nem tudom mik azok amiket megengedhetek magamnak?

Golf 1.8T-1.9TDI? Esetleg?

Netalántán passat, jetta, focus?



2020. aug. 13. 13:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja annyit kihagytam, hogy motoros jogsinál az A2 -re gondoltam
2020. aug. 13. 13:57
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen addig lenne ennyi a fizetésem amíg nem lesz meg a jogsi. Amit megvan a jogsim, más munkahelyre mennék.(Ebből talán az jön le hogy autóra kéne lerakni, mert minden munkahelyen az számít) dee nagyon nem tudom.
2020. aug. 13. 14:05
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos itt délkeleten nem szórják a pénzt az emberek, a cégek arra mennek hogy minnél többet lehúzzanak rólad, élelmiszer drága.. (Pesthez viszonyítva, ezért nem kérdés hogy vagy Pestre vagy Svájcba mennék ismerősömhöz)
2020. aug. 13. 14:06
 4/16 anonim ***** válasza:

Látom meggondoltad az Audi-t...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

Tedd le a B kategóriát

2020. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a motorozás sajnos drága lenne neked hiába olcsóbb a jogsi

majd ha lesz jobb fizetésed akkor vágj bele a motorozásba

2020. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De hogy lehet drágább a motorozás egy olyan motorral? Nekem mindig azt mondták ha jó a motor akkor jobban ki lehet jönne belőle mint egy autóval. Keveset fogyaszt meg ilyesmi
2020. aug. 13. 14:23
 7/16 A kérdező kommentje:

Az audit nem gondoltam meg, az audi csak egy célom, és példának hoztam fel. Az lesz, csak nem most. Tehát akkor kezdjem el a B-t?

És utána mit tudok megcélozni ilyen fizetéssel? (Addig maradok itt amíg a festő szakmám be nem fejezem)

Egy golfot amit leírtam például, meg lehet célozni?

2020. aug. 13. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a b-t tedd le, mert azzal megkapod a segédmotorps jogsit is. És egy autó sokkal praktikusabb mint egy motor.
2020. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És árban mehetne egy golf? Egy 1.8T vagy 1.9TDI? Vagy focusból valami, ami nem 1.4 és 1.6?
2020. aug. 13. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen egy golf,vagy 3-as, vagy 4-es pont tökéletes lenne. Ahogy írtad egy 1.8t, vagy egy 1.9 tdi megfelelő valasztás lenne a fizetésedhez.
2020. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!