Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek lekaptak?

Szerintetek lekaptak?

Figyelt kérdés
Nemreg jottem hazafele lakott teruleten kivul 90es tablanal sajnos tempomattal ravoltam allva 110re aztan egy eleg belathatatlan kanyarban egy foldes bekotouton az erdoben allt egy civil auto es mert. Sajnos fekezes nelkul elmentem mellette mert tenyleg csak akkor lattam amikor melle ertem. Mindket oldalrol szinte belathatatlan helyen allt a fa.sz ami kicsit idegba.szo.. az lenne a kerdesem hogy a trafinak van e annyi tureshatara es hogy csal e annyit az auto oraja hogy ezt megusszam 30ezer nelkul?😅 evek ota most tortent az hogy bemerhettek, eddig soha nem volt ilyen.

2020. aug. 19. 09:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez cumi
2020. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen le
2020. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

110 nagyon határeset. Vagy igen vagy nem.

107-től van kb bünti. Lehet megúszod.

2020. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Határeset.

108 az ami még nem kattan, de ha 109-et mutat ki a traffi, akkor az már kattan. Ha csal az órád, akkor van rá sansz, hogy megúsztad. :D

Amúgy 30k és kész, ezen kívül semmi más nem lesz ennyinél.

2020. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Remelem hogy par szamot azert csal az oram😃 tudom hogy 30ezer csak most engem sajnos annyi is megviselne anyagilag..
2020. aug. 19. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos fekezes nelkul elmentem mellette"

mire meglátod, már rég bemért, nincs időd fékezni.


Megérdemled.

2020. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6#

Bent allt egy bekotouton a fak kozt. Nem tudom hogy a trafik hogyan mernek de nem hiszem hogy a fakon atlatna az a szar. Pont egy kanyarban allt. Kb minden oldalrol lehetetlen latni hacsak nem mellette vagy. Ugyhogy szerintem ha en nem lattam o sem latott engem. De neharagudj ha rosszul mondom nem kotekedesbol irtam ezt.

2020. aug. 19. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem látod a fák miatt ő még lehet úgy elhelyezve, hogy rálásson szépen az útra.
2020. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azért elgondolkoznék (függetlenül, hogy lesz-e bünti vagy nem), hogy ennyire vakon vezetve megéri-e gyorshajtani, mármint a kockázat miatt.
2020. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: ha 1-2 mp-re lát szemből/hátulról, akkor már rögzítette a haladási sebességed. Oldalról nem tud mérni, mert rendszámot nem tudja leolvasni.
2020. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!