Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Színes led szalag kocsi...

Színes led szalag kocsi belsejébe, megéri?

Figyelt kérdés

Lábtérbe szeretnék színes led szalagot rakni, de nem akarok gagyit venni, amit 2 hét után leszedek mert szart sem ér..

Tudtok valami jó oldalt, ahol tuti minőségit kapok?

Ti mivel szoktátok még "feldobni" a kocsi belsejét?


21/L



2020. aug. 19. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
BÁRMELYIK női kocsiban ezt látod. ;)
2020. aug. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%

Jaaa, hogy meg lesz világítva a szemét?

Akkor rendben. :D

2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
éjszakai autópályás vezetésnék biztos jó lehet....:D
2020. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
40%

Szerintem felesleges, főleg csak egy kis kocsiba. Buszba még ok, de nemrég utaztam egy olyanon ahol volt ilyen led csík, sötétben, és pár perc után már fájt a szemem tőle

Inkább vegyél 1-2 ezer forintért valami karácsonyfára akasztható fényfűzért, az én autómban is olyan vam, nagyon hangulatos💞

2020. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Hozzá meg egy bólogatós rénszarvast. Ugyis nemsokára itt a karácsony.

Mellesleg a karácsonyfás füzérek jelentős része 220-as váltóáramot igényel. Persze, egy női autóban gondolom az is van. :)

2020. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

14. vagyok nem tudom miért pontoztatok le 0%-ra, én próbáltam segíteni, mások meg csak szemétkednek mégis az ők válasza jobban van értékelve

#15 elemeset🙄

2020. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó 7-8éve építettem be lábtérvilágítást. Bár én sima fehéret, hiszen a beltér világítás is fehér. A színesnek személy szerint nem láttam sok értelmét. Egy-egy Samsung LED-modult építettem be, jó nagy ellenállásokkal "lefojtva". Először közvetlenül kötöttem be ellenállás nélkül, de nagyon hülyén nézett ki, mert olyan stadionvilágítás volt a lábtérben, hogy ott még műtani is simán lehetett volna alatta. Csak egy halvány hangulatvilágítást szerettem volna.

Így viszont jó lett. Szerintem nem gagyi hatású, nem vettem ki évek elteltével sem. Amit még szoktak kérdezni: Beltér világításra kötöttem rá. Így ajtónyitásra szépen bekapcsol, ajtócsukásra dimmelve ki. Annak hogy folyamatosan ég, megint csak nem látom értelmét. Sőt hosszú több órás éjszakai autópályás vezetésnél (amire elég gyakran használom az autót) engem kifejezetten zavarna.

A beltérbe Osram ledeket raktam. Ezekkel sincs semmi gond. Évek óta jól működnek. Nem olcsóak, de sokkal jobb minőségűek mint az olcsó kínai aliexpresses vackok.

Az autó külsejének ledesítésére egyáltalán nincs ingerenciám. Még a rendszám világításom is sima halogén izzós. Számomra inkább negatív hatást kelt mikor egy autó kívül tele van aggatva bohóc-ledekkel.

2020. szept. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!