Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes Benz w124 vagy Audi 80?

KengenAshuraa kérdése:

Mercedes Benz w124 vagy Audi 80?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az első autóm megvásárlása előtt állok. Nekem főként a Sedan autók tetszenek, azokból is a régebbi, retro prémium kocsik. A fenti két választás közül melyiket ajánlanátok? Melyiket drágább fenntartani? A keret 1 millió forint.


Sokan inkább a Suzuki Swift Sedan-t ajánlják, mivel ezek már 30 évesek, de mégis, egy olyan autót szeretnék vásárolni amit szeretni fogok, még ha több időt és pénzt is kell ráfordítani.



2020. aug. 19. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Audi 80
2020. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ezeket nézd meg: Mercedes Benz 190 (w201), Volvo S40, C70.
2020. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Első autónak valami olyat választanék amivel még csak jobban bele tanulok. A tesom friss jogsisan belehajtott véletlen a másikba ahogy parkolt. De amúgy szerintem inkább a mercit válaszd. De ha 1 millió a keret olyan kocsik vannak adok-veszek csoportba hogy leesik az állad.
2020. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tippeket és válaszokat! A Volvo tényleg nem rossz! :O


Teljesen jogosnak tartom az elképzelést, hogy első autónak nem ezek a legideálisabb választások, azonban nem szeretnék külön csak azért költeni egy első kocsira, hogy majd 2 év múlva úgy is egy másikat vegyek. :(

2020. aug. 19. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A W124-es Merci nem egy halálbiztos vétel, nagyon sokat eszi már a rozsda-
2020. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tete0123 válasza:
Nekem 190D van eddig olajcserén kivül masra komolyabban nem kellet költeni. De mivel én egy 400ezer kategoriat vettem igy kell rá költenem. De ha 1milkad van rá. W124 és 190 esből már 700 és 900ezer közt lehet olyat kapni amibe csak tankolni kell és mész vele. Ija és dizelt vegyé nekem a 190D 5 5.5 kb ha eszik.
2020. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mercedes fanatikuskent tudok neked válaszolni.

A Régi Merci nagy ellensége a rozsda. A műszakin imádják félig meddig joggal b@szogatni az embert érte. Elsősorban a karosszériáját vizsgáld meg (alulról is) a nyúlványokat, mindent, illetve a motorját, a további dolgok nem nagy pénzbe mennek, de a lakatos munka a legdrágább belőlük.

Az Audi 80 szerintem nem elég tágas autó, picit kényelmetlen is, motorok dízelesből szintén jók, futóműve is kezdetlegesebb számomra, viszont fegyvertény hogy galvanizalt karosszériája van, kivéve ha a kocka B2 80as tetszik Neked. Egyszóval ezeket mérlegeld :)

2020. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!