Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W220 airmatic alterna...

Mercedes W220 airmatic alternatíva?

Figyelt kérdés
Létezik valami alternatíva a hírhedten megbízhatatlan W220-as Mercedes airmatic-felfüggesztése helyett? Valami utángyártott, esetleg másfajta felfüggesztés?

2020. aug. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Zártszelvény?
2020. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, aki átalakítja acélrugósra, de szerintem elég trógerség. Nem is az átalakítás miatt, hanem egy W220 légrugós kell legyen, úgy az igazi.
2020. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 És nem létezik valami olcsóbb de megbízhatóbb retrofit légrugó? Mert azért a gyári 300k/darab árat kicsit sokallom ahhoz, hogy újonnan is félni kellett tőle.
2020. aug. 15. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok teljesen tisztában a W220 árakkal, de tuti létezik felújítási lehetőség, garanciával, töredék árért.
2020. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Nincs vele bajom hála az égnek, de azt mondják jobb megelőzni a bajt. Nem tudom pontosan mi szokta megadni benne magát, hogy lehet-e felújítani illetve biztonságosabbá tenni.
2020. aug. 15. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!