Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 50ccm robogóm (keeway)...

Van egy 50ccm robogóm (keeway) 2-3 kmenként leáll, de ha a levegőszűrőt befújom féktisztítóval, akkor elindul. Valaki találkozott hasonlóval? Én a szivatóra gondoltam, bár melegen nem tudom mi köze hozzá.

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelek, üzemanyag szűrő, esetleg a karburátor koszos vagy talán az üzemanyag szivattyu hibás.
2020. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is üzemanyag ellátás gondra, de a féktisztitó, hogy szüneteti meg? Az tudom, hogy a szivatót megkerüli a féktisztító, de ha mondjuk a szivattyú hibás, akkor az vagy szív, vagy nem. A szűrőt takaríthatja a féktisztító?
2020. aug. 19. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a koszt oldja a fektisztito, de lehet h koszos uzemanyag jut a karbiba es eltomiti ujra...
2020. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mosd ki benzinbe a levegőszűrőt és utánna fújd be olajjal hogy ne legyen szára

mivel a féktísztító az alkohol ezért tisztíthatja a levegőszűrőt és ha benzint nem is kap az alkoholpára amit a levegővel együtt kapja helyettesítheti a benzint egy kis ideig

amíg a légszűrő szárad a benzintől addig pucold ki az üzemanyag csöveket és a szűrőt mert lehet nem kap elég benzint és kifogy a karbiból aztán leáll és megtud lassan telleni

újra

karbit is pucold ki

valószínű hogy ezek elegel lesznek neki

2020. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen száraz*
2020. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!