Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajszivárgás tanács?

Olajszivárgás tanács?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben feltűnt, hogy a feleségem többet jár fodrászhoz és manikűröshöz, sőt, még konditerembe is el kezdett járni. Ma reggel elindultam melózni, de félúton visszafordultam a kocsival, és megálltam a sarkon, ahonnan jól rálátni a házunkra. Nemsokára megállt a házunk előtt egy luxusautó, amiből egy öltönyös fickó szállt ki, kezében egy csokor virággal és egy doboz bonbonnal. Gyorsan leguggoltam a verdám mellé, hogy meg ne lásson, és ekkor észrevettem, hogy a blokk aljából világos színű olaj szivárog. Szerintetek honnan eredhet a folyás? Vigyem szervizbe, vagy álljak neki magam megszerelni?

2020. aug. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ócska vicc.
2020. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bevezető rizsának mi köze a kérdéshez? Megspórolhattad volna.

A te autód, te látod honnan, miből folyik az olaj. Vagy legalábbis meg kellene keresni. Mivel ez is kérdés, szerintem inkább vidd szervizbe.

2020. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:
Azt hiszem nem esett le, hogy ez egy vicc.
2020. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mókás,remélem törölnek innen.
2020. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!