Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül lefóliáztatni...

Mennyibe kerül lefóliáztatni az egész autót?

Figyelt kérdés
Van egy 98as polo classic ami korából adódóan leharcolt álapotban van. Most azon gondolkoztam, hogy lefóliázom az egészet hátha olcsóbban jönnék ki mint ha lefestenék

2020. aug. 23. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyságrendileg 300.000 Ft. Viszont ha gatya a fényezés, akkor a fólia is ronda lesz. Tehát rozsdás, hóylagos, pattogzó festésre ráhúzni nincs értelme. Egy fújás meg nagyjából 400k-tól megy.
2020. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem is éri meg vele szórakozni, azt hittem jóval nagyobb lesz az árkülönbség.
2020. aug. 23. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik sokan, hogy olcsóbb a fóliáztatás.

Házilag olcsóbb de az meg szép nem lesz.

Ismerős házilag fóliázott hátsó ablakokat. Funkcióját ellátja viszont nem lett szép.


Én akkor fóliáztatnék ha taxiznék vagy valami olyan autó lenne ami csak ideiglenesen lenne így. Például láttam már céges autót lefóliázva az adott promóció színével. Fél év múlva már megint más volt rajta.

2020. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: 25% árkülönbség számottevő azért.

Ha valaki egyedi színt akar, akkor a fóliának van azért jó pár előnye a fényezéssel szemben, meg jobban nyílik az olló árban is.


#1

2020. aug. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ennyi erővel ne is a jó minőségű drága motorolajat vegyed jó lesz az ócsó tescos is, ugyan úgy menni fog az autód csak épp közel sem lesz olyan tartós meg lehet nem 10-15 ezrenként kell cserélni hanem 5 ezrenként
2020. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!